Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Pici barna kukacok a tuskabinban?

Pici barna kukacok a tuskabinban?

Figyelt kérdés
Ma tusoló súrolás közben fedeztem fel ezeket a pici kb 7 mm nagyságú jószágokat. Van egy díszperem a tuskabin belső felén, ami sajnos a két oldalán lyukas (tehát simán be tud oda bármi mászni) és mikor a tusolófejjel felé mentem a vízsodrás csakúgy hozta kifele őket...undorítóak. Ráadásul elképzelni sem tudom hogy kerültek oda, mivel napi rendszerességgel porszívózok, két naponta súrolom a kádat tuskabint stb-t. Szóval nem egy putriban élünk.....mik lehetnek ezek és hogyan lehet kiírtani?
2011. okt. 10. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok használható tanácsot adni, de ez baromira tetszik, hogy a 'vadállatok' kategóriába tetted a kérdést! :D

Simán lehet, hogy valami undorító bogárszerű valami oda rakta le a petéit... Talán valami rovarirtó emberkét kéne megkérdezni, hogy mit lehet velük csinálni.

2011. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha látnád őket....tényleg vadállatok.

Amúgy én is gondoltam rá, hogy peték, mert mostanában valamiféle nagyobb muslincákat fedeztem fel tusolás közben..ott állnak és kukkolnak a csempén a kis roh@dékok...lehet hogy az ő petéik.

De mielőtt szakembert hívok, kiváncsi vagyok, hátha valaki találkozott még ezekkel a vadállatokkal:-)

2011. okt. 10. 12:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem ők azok? (Figyelem, megnézés csak erős idegrendszerrel!) :)


[link]

2011. okt. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

fúj,nem hálistennek:-D

Ezek nagyon aprók, láb és potroh nélküliek. Tényleg szó szerint egy darab sötétbarna kukac.

De köszönöm, hogy vedted a fáradtságot és utána néztél nekem. Én amúgy nem találtam a google-be semmit róluk:/

2011. okt. 10. 12:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, nem akarlak felizgatni, de lehet, hogy ők még bébiászkák.


Amúgy ne izgulj, találhattál volna ilyet is:


[link]


Na jó, bocsi. :))))

Annyira azért ne izgulj, ősszel beköltözik mindenféle mindenhova.

2011. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igazad van Palm, máris jobban érzem magam:-D inkább ezek a kis édes kukacok mint az a nagy vadállat ott a képen..
2011. okt. 10. 13:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha valami perem alatt vannak, akkor sajnos nekem gyanús, hogy előbb-utóbb szét kell bontani a kabint, hacsak nem akarsz megbarátkozni a gondolattal, hogy velük tusolsz...
2011. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam. Ha hazajön a párom megkérem hogy szedje szét. Bár én már a tusolófejével odasóztam párat, úgyhogy sok dolga nem lesz...csak félek felszedni azt a dísz elemet, nehogy olyat lássak amit nem kéne.
2011. okt. 10. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:

:)

Hiába, a tusolóval lehet, hogy egy részüket csak beljebb sodortad. Ha szét tudjátok szedni, az a tuti.

2011. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, bár arra nem jöttem rá mik, mert segítségül hívtam jó barátomat, domestost. És adtam a kis kukackáknak. Ezt csináltam 3 napig folyamatosan, és utána eltűntek.
2011. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!