Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Lehet rókám? Elég csak egy papír?

Lehet rókám? Elég csak egy papír?

Figyelt kérdés
az érdekelne hogy lehet-e rókám. mert én úgy tudom hogyha szerzek valami engedélyt akkor lehetne. de azt honnan kel szerezni? és hogy egyáltalán ez igaz hogy egy papír és máris lehet rókám vagy kell még valami? amúgy egyik nap már volt hogy valaki is a rókáról kérdezett de az nem én voltam és abból nem is tudtam meg semmit.
2011. nov. 22. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet rókád csak akkor ha munkád megköveteli hogy legyen(pL: állatgondozó vagy,esetleg kisebb fajta állatkertet üzemelsz. A róka vadállat,és rengeteg betegséget terjeszt. Bizonyos időközönként lehet vadászni rá,de csak úgy "háziállatnak" nem tartható..Nem is tudnád,mert soha nem fog megszelídülni..Mindig vad marad,és mindig szökni akar..
2011. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
akkor tudnál olyan állatot mondani amit tarthatok és hasonlít a rókára. nem lehet kutyám és rágcsálóm.
2011. nov. 22. 20:32
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem értem a logikát..

Nem lehet kutyád ami háziállat,sőt sok helyen családtag.Nem lehet semmi rágcsálód ami messze nem vadak,és kis aranyosak(a patkány pl: kimondottan okos állat) Akkor hogy a fenébe engedik a rókát ami vadállat,veszélyes,kezelhetetlen,nem szokik emberhez soha,ráadásul a szomszéd állatait is kinyírja simán.??


De ha különleges állatot akarsz ,akkor mint írtam csuklyás patkány,görény,nyúl,sikló..Olyan állat ami a rókára is emlékeztet az a kutya..Pl: skótjuhász kutya

2011. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
kutyánk már van 2 azért nem kaphatok énis. a görényt mibe kell tartani?
2011. nov. 22. 20:43
 5/15 mustafa33 ***** válasza:
A wels corgi = angol királyi kutya olyan mint a róka (de az ára is királyi). Egy menhelyen biztosan találsz róka kinézetű páriát.
2011. nov. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Rókádra engedély kell. Legalább 3 év vad állatokkal való tapasztalat kell hozzá. És ha lenne is nem jó neki bezárva akármilyen aranyos is nem olyan mit egy kutya. Meg nagyon sok odafigyelés kéne neki meg hát kaja nem lehet róka tápo kapni és az se kevés pénz. + ugyan úgy kell oltatni mint egy kutyát ha emberek között.
2011. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az akita is úgy néz ki mint a róka és nem vadállat, bármikor, engedély nélkül vehetsz.
2011. nov. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Akita úgy néz ki mint a róka? Hát nem is tudom szerintem nem.


[link]


[link]

2011. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem ezek, inkább a japán akita hasonlít egy jól megtermett rókára.
2011. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nyugodtan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!