Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hova tűnnek télen a sünök?

Nicola73 kérdése:

Hova tűnnek télen a sünök?

Figyelt kérdés

2011. dec. 22. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Elbújnak farakások alá, levélkupacokba, komposztba, sövények alá, és téli álmot alszanak.
2011. dec. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
kiegészítem az elsőt.Tovább elbújnak faódukba,ha vannak kis földalatti járatok akkor oda..Téli álmot alszanak.
2011. dec. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
72%
Akárhol felbukkanhatnak! Egyfolytában trafiznak a szemetek!
2011. dec. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az télen nem sün, hanem macska! A süni, csak ha jó az idő, akkor bújik elő, téli álmot alszik!
2011. dec. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
43%
Elrepülnek melegebb éghajlatra.
2011. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 jegesmedve12 válasza:
0%
Aki előtem írt az egy barom vagy inkáb hülye ! A sünök nem repülnek! Vagy szerinted igen?
2011. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szerintem teleportálnak
2011. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A jegesmedvének 12 üzenem, hogy értse meg a viccet és tanuljon meg helyesen magyarul írni, ha már ebbe a szép országba szülte a kedves édesanyja. Tehát: remélem, hogy ez nem a harmadikos környezetismeret órára kellett neked, kérdező, mert akkor inkább tanulnod kellet volna, mintsem benyomkodni a kérdésed a gépbe, aztán várni, hogy mikor repül a szádba a sült galamb... illetve válasz.
2011. dec. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Télen, amikor nincs szezon, általában a rendőrkapitányságokon lehetőek fel, és egy nagyon jelentős populáció él a teve utcában is.
2011. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!