Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Good Bye Odor szagtalanító...

Good Bye Odor szagtalanító hatású étrend-kiegészítő vadászgörényeknek, macskáknak, kutyáknak?

Figyelt kérdés
használta már valaki? bevállt? főleg azok véleménytét kérdem akik vadászgörényeknél használták. köszii
2011. dec. 27. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit szagtalanít?
2011. dec. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a leírásban azt írja h szinte mindent. értve itt a bundaszagot, szájszag, stb, ha nem is semlegesíti teljesen, gondolom hogy csökkenti valami szinten, de ezt jó lenne tudni, h milyen is igazából.
2011. dec. 30. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én tuti nem próbálnám ki,ha az állat főtt hússal van etetve akkor egyáltalán nincs szájszaga a bundája is jobb az ürüléke se olyan büdös sőt még kevesebb is,nekem görényeim vannak és semmi szaguk sincs,milyen állatra kéne?
2011. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
görire :) még nincs, de szeretnék, tudom hogy tartás, étel, meg gondozás kérdése hogy milyen erős a szaga, vagy h egyáltalán nincs, csak a bunda szaga. két ismerősömnek is van, az egyik írtó büdös volt, amikor bementem a szobába nagyon folytó volt, de persze hozzá kell tennem hogy nincs igényesen tartva, és foglalkozva se igazán vele, a másik ismimé már nem volt büdi, bár a bundaszaga elég erős volt, megfogta a kabátomat a szaga elég rendesen :) de nekem az nem volt egyépként büdös, de viszont barátomnak pl igen, hát kinek mi tetszik, nekem meg az ázott kutyaszag pl nem. Hogyan kell tisztítani és mivel kell etetni ahhoz hogy ne legyen szag a szobámban, és neki se nagyon?
2011. dec. 30. 23:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetőleg minél kevesebbet fürdetsd,mert csak büdi lesz.ha főtt vagy forrázott hússal eteted akk a bunda szaga is enyhül a szája is és a kaksija is.én cirmi almot használok,de nem túl jó,most vettem kamillásat azt még kipróbálom.ja és mindenképp ivartalanítsd majd mert a nőstény túltüzel és elpusztul az ivaros hím pedig nagyon büdös,a nőstény is de az nem annyira.
2011. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
áhám, ez sztem úgy szagtalanit hogy tartalmaz 10 mg Ciánt 14dkg Patkány mérget x"D
2012. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A Good Bye Odor szagtalanítót egy olyan amerikai vállalkozás

fejlesztette ki gyártja és forgalmazza aki hatvan éve tenyészt vadászgörényeket.Amerikában olyan kultúrája van a vadászgörény tartásának ami sehol nincs a világon. Ha a kedves előttem szóló állattartó tud angolul akkor javaslom neki keressen néhány amerikai honlapot, elsősorban ismeretterjesztő és egészségügyi oldalakat mert akkor valószínűleg jobb segítséget tud adni kezdő állattartóknak. Visszatérve a szagtalanítóra egy szóval nagyszerű. Továbbá, a vadászgörények ragadozó állatok !!! Húsevők!!! Nem a főtt húsra " ragadnak ". Természetesen azért vannak más étrend-kiegészítők vitaminok is amelyek vadászgörény étrendjének hiányosságait pótolják, hogy a göri élete hosszú és egészséges legyen.


A Cirmi alom nemcsak a kategóriájában a legjobb, a drágábbakkal szemben is felveszi a versenyt és dobogós is lesz.


Javaslom továbbá, hogy amennyiben valaki vadászgörényt szeretne vásárolni akkor kizárólag felelős tenyésztővel

vegye fel a kapcsolatot !!! Üdvözlettel

2012. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!