Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogy hívják ezt az állat fajtát?

Hogy hívják ezt az állat fajtát?

Figyelt kérdés
szötét barna/fekete színű. hosszú szőrű,hidegben él, A tundrán él. 4 lábú,ragadozó vérszomjas.Az eggyik mesében is benne volt. nem tudom a címét de emlékzem hogy valami jégkorcsolya verseny volt,és ott volt egy vándorcirkusz vagy állatkert és mutattak 2 medvét és azt az állatot,és kiszabadunt,és elkezdte kergetni őket a folyón vagy hosszabb tón. a végén persze megmenekültek. az állat NEM a VÍZBEN ÉL. előre mondom,nem kenguru,nem kutya,róka és a hiúznak vagy ilyeneknek a rokona.
2012. jan. 29. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Chuck Norris?
2012. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
rozsomák
2012. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rozsomák. Szerintem. De lehet hogy tényleg Chuck Norris.
2012. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 symmer ***** válasza:
54%
akár egy veszett mókus is lehetett de lehet hogy egy tojásait védő üregi nyúl volt az
2012. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azaz! rozsomák:D köszi. az egész családom+ a mamámék + kerasztanyuék+mamám barátnői nem tudták kitalálni. de én se xD köszönöm
2012. jan. 29. 20:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Amúgy a hiúzhoz csak annyi köze van, hogy kisebb létére képes elvenni a zsákmányát. A menyétfélék rokona, még ha jóval nagyobb is :)

Népies neve torkosborz.

2012. jan. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
wolwerine
2012. febr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rozsomák más néven torkosborz. Egy régi legenda szerint a farkas és a medve hibridje, de ez zoológiai képtelenség. Valójában menyétféle, akárcsak a menyét, a vidra, a nyérc, a borz, a szkunk, a nyuszt, a nyest, a görény és a coboly.
2012. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!