Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Miért ilyen durvák az emberek...

Miért ilyen durvák az emberek a gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés
:D
2012. febr. 4. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Mert unják,hogy ennyi buta,korlátolt ember van.Azért tart itt az ország.
2012. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
(Nekem a kategóriai megközelítés tetszett.)Mert bunkók sokan alapjáraton,és arctalanul lehet köpködni másokat.
2012. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Biztos így vezetik le a feszültséget! :D

Igazán megérthetnéd, nem lehet könnyű el nem ismert zseninek lenni! :D

2012. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Értem én az iróniát, de biztos, hogy jó kategória?


A válaszolók között vannak akik a névtelenség mögé rejtőzve úgy gondolják, most aztán jól megmondhatják a magukét olyan embereknek akik esetleg okosabbak náluk.


A kérdezők agresszivitása engem jobban kiborít.

Nem szeretem, amikor megfelelő, de a kérdező érdekeivel ellentétes válaszokra negatívan reagál.

2012. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1.Most hogy mondod... Nem az igazi, de "Idióta emberek" kategória nem volt sajna!


2.Akkor Magyarországon rengeteg a meg nem értett zseni! :D

2012. febr. 4. 20:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt hiszi, hogy őő meg tudja mondani mi az igaz és azért hogy pontozzák fel. Ezért el küldi a kérédezőt ... oda... Ha a kérdező valami olyat kérdez ami másnak alap.
2012. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért mert sokan azt élvezik, hogy név nélkül bármit írogathatnak másoknak, következmények nélkül. :(
2012. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Megközelítés kérdése. Én leginkább a kisállat kategóriában szoktam válaszolni kérdésekre. Ha megnézed, minden 5-ik kérdés szerepel fél tucatszor, csak az emberek nem olvasnak, hanem rögtön új kérdést nyitnak. Én néha - minden igyekezetem ellenére - türelem nélkül tudok csak válaszolni. A kérdezők legalább annyira erőszakosak és buták, mint a válaszolók.
2012. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
AZÉR B+SZDMEG,AZÉR!:D
2012. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!