Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Üdv! Szeretnék vadászvizsgát...

Üdv! Szeretnék vadászvizsgát tenni, anyagi okokból otthon történő felkészüléssel. A véleményeteket kérném, hogy "megéri-e" a tanfolyamra kiadni mintegy 100 e. forintot, vagy éppen olyan jól elsajátíthatom a tananyagot önerőből is?

Figyelt kérdés
Esetleg már kötelezővé vált a tanfolyam? Köszönöm.

2012. febr. 14. 09:44
 1/3 tél válasza:
Bár nem tudom ott mi a helyzet,de nékem is volt egy hasolló esetem. Egy tanfolyamon azt hogy csak a pénzt fizessem be nem feltétlenül kel ott lennem midig! A tanfolyam szervezők nem mondanak le a hasznukról!
2012. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kvh válasza:

Nincs szükség tanfolyamra ha egy kis időt rászánsz

szerezd be a vadásziskola című könyvet (újat)

vagy a vadászvizsgán használt tételsort szerezd be

illetve van a vadászvizsga írásbeli részéhez egy erre készített tesztkönyv

tehát nem érdemes a tanfolyamosok nagyobb mennyiségben buknak meg mert azt hiszeik elég ha bejárnak a tanfolyamra a tanfolyamon se mondanak el többet mint ami a könyvben ven

2012. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én Budapesten lakom, így valószínűleg itt kellene vizsgáznom. Egy vadászboltban érdeklődtem a tankönyv iránt és az ott lévő egyik eladó mondta, hogy jóval nagyobb arányban buknak meg az otthon felkészülők. Szerinte ezért kell tanfolyamra menni.

Ennek ellenére szerintem is elegendő kell, hogy legyen az otthoni alapos tanulás, de azért vannak kétségeim, ezért is tettem fel ezt a kérdést.

Köszönöm az eddigi válaszokat.:-)

2012. febr. 20. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!