Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen állat ez a fehér...

Milyen állat ez a fehér cicus. Valami drogbáró háziállata. De nagyon érdekelne hogy mi ez mert ez mindenre hasonlít egy kicsit. (kép)?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 18. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
vagy egy szimpla albino tigris, vagy egy hó tigris vagy egy tigrisoroszlán (egyik szülő tigris a másik oroszlán)
2012. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jah a tigrisoroszán angolul liger
2012. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát éppen ez az hogy szerintem nem liger gondolkodtam rajta de láttam már párszor filmeket róluk de azok sokkal kevésbé voltak masszívak mint ez az állat. ennek hatalmas mancsai vannak még egy ligerhez képest is, ennek inkább jegesmedvéhez illő mancsmérete van.és ami furcsa még benne hogy a hátsó lábai jóval hosszabbak mint a első lábai. szóval nem tudom.
2012. febr. 18. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy szimpla fehér oroszlán. Lehetne fehér liger is, de én konkrétan még nem hallottam ilyen ligerről, ráadásul az utóbbi időben egyre kevesebbet keresztezik a nagymacskákat (bár ki tudja, hogy egy eszement drogbáró mire nem képes).

A mancsa nem kifejezetten nagy, egy kicsit szétterül, de ha megnézed a fölötte lévő oroszlánt, annak is nagy mancsa van. A hátsó végtagok pedig a furcsa póz miatt tűnhetnek hosszabbnak.

2012. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

biztos hogy nem fehér oroszlán, mert ahhoz túl "széles" a pofája. (pontosabban az arca vagy hogy mondjam) ha megnézed olyan mint egy tigrisé. a füle is hegyes, de előre néz, az oroszlánnak meg nagyobb kerekebb füle van.


Ennél a linknél albinó tigrisként azonosították:

[link]

2012. febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Platypus ***** válasza:

Ez tigris, a füle alapján. Az oroszlánnak arányaiban jóval nagyobb van. De valami egészen különleges példány, mert egyáltalán nincs csíkja. Az ismert tigrisváltozatokon van azért egy kevés minta, nem hófehérek. Nem is albínó, mert a szeme szürke, tehát termelődik a szervezetében festékanyag.

Hibrid sem lehet, mert ezek a változatok recesszívek, és nem valószínű hogy pont ugyanannak a génnek a mutációja okozza mindkét fajban a pigmenthiányt. Ezért egy fehér oroszlán és egy fehér tigris utódja is rendes színes hibrid lenne.



[link]

[link]

2012. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

megvan oldva: fehér tigris:

[link]

lent a nyíregyházi tigrisnek is elég halványak a csíkjai, lehet hogy ez az állat is koszos, így nem látszik rajta a halvány csík (vagy lehet nála már nincs is) viszont a leírás alapján ezek a tigrisek nagyobbak mint a sima tigrisek.


és wiki azt is leirja hogy a legtöbb állatkerti fehértigris egystől származik (beltenyészet) lehet ez is egy ilyen példány ...

2012. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 man79 ***** válasza:

A masszív külső oroszlánra utal, ezért én is albínó oroszlánra tippelnék, de szerintem nem hosszabb a hátsó lába csak amolyan cicás járása van ez a majdnem támadó beállás!


Nekem mondjuk az az ágy tetszik inkább, el tudnám viselni! :))

Papírpénzből ágy, azért volt humóra a mafiózonak! xDDDDDD

2012. febr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mentalist ***** válasza:
Nem!
2012. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!