Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A nőstény vadászgörényemet...

A nőstény vadászgörényemet pároztattuk de utána kedvetlen lett és ha kivesszük játszani akkor csak lefekszik a földre. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy egy vemhes állattal játszani kellene...
2012. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem, ha nem ha kivesszük a ketrecéből hogy egy picit mászkáljon semmit se csinál, és magától nem tud enni és inni csak kézből. és nagyon aggódok érte.:(((
2012. márc. 2. 06:54
 3/9 Angelus Lanx ***** válasza:
56%

Hány napja vemhes(kb)?

Én már sokszor pároztattam görény lányt és csak 1* volt ilyesmi problémám. Csak nekem járult hozzá hasmenés is.


Nem biztos, de elkaphatott valami apróbb fertőzést a másik görénytől és ez okoz levertséget, szerintem még fáradt is(ezért nem játszik), valamint étvágytalanságot.


Szóval érdemes lehet elvinni állatorvoshoz.

2012. márc. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Angelus Lanx ***** válasza:
Azt még hozzáteszem, hogy a játék megengedett, addig amíg el nem kezd gyűjtögetni mindenfélét, hogy "fészket" csináljon. akkor külön kell rakni a többi görénytől. Ez az időszak kb. a vemhességi idő utolsó 1-1,5 héte.
2012. márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 lasius ***** válasza:
59%

Ti átkozott szaporítók......

Gondolom nem vagytok tisztában a vérvonallal. Ne csodálkozzatok hogy bajok történhetnek. Persze ez sem elhanyagolható hogy beteg utódokat hoz majd a világra....

Fontos hogy felmenős görényeket párosítsunk és ne szaporítsunk így is sok betegség előfordúl náluk legfőképpen pont miattatok akik csak Úgy összetesznek 2 állatot mert miért ne alapon....

IVARTALANÍTÁS ajánlom az állataitoknak mert ezáltal sok beteg egyed kiesne a szaporításból.

Gondolom Tenyésszemle meg orvosi vizsgálat sem volt... Szuperek vagytok.....

2012. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Angelus Lanx: kb 5napja.és elvittük orvoshoz,jobban van. köszönöm a válaszod.:))


lasius: nem ezt kérdeztem köszi.;DD de tudom mit csinálunk.;)) szeretjük a görényeket és odafigyelünk rájuk, ja és nem vagyunk tenyésztők csak most elöször, talán ez is baj..?

2012. márc. 3. 10:56
 7/9 lasius ***** válasza:
73%

Az állatszeretet az egy dolog.

De tudnád hogy menyi görény kerül az utcára és ezek egy része nálam köt ki. Ha tisztába lennél azzal hogy mi helyzet ezen téren kicsi hazánkban nem kérdezted volna ezt.

Amúgy felelőtlen vagy mert itt kérdezősködsz és nem vagy tisztában a dolgokkal Ja és ilyen helyzetben írány az állatorvos .....

2012. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Te idióta!!Lasiusnak igaza van!!Rohadt mocskos kis szaporítók vagytok!!Mégis mi a sz*rt fogsz annyi görénnyel csinálni??Mert nem fogod tudni őket eladni,mert már a f*szomnak sem kellenek,főleg nem olyannak aki ért is hozzájuk,de gondolom ez téged nem izgat csak vigyél el a p*csába,mi??Hát tényleg rohadtul gratulálok!!szegény állat az ilyeneknek mint ti tuti nem adnék az életben állatot!Hülye meggondolatlan önző sz*rháziak vagytok csak!!Mi a szart fogsz csinálni ha esetleg kölyök születik(vagy netalán tán 18)??Ne várd el h más takarítsa el majd azt amit te műveltél!Még most ivartalaníttasd szegényt,mert akár az életébe is kerülhet ez a szülés!Főleg ilyen tapasztalatlan kis hülyénél...Az állatszeretet nem elég az állattartáshoz!Csak önző dögök vagytok,semmi más!!szánalom,h hol tart ez a hülye ország mind az ilyenek miatt...pff...

(*a *a *i *a)

2012. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12kölyköt akartam írni...
2012. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!