Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Kaptam egy vad kis nyuszit,...

Kaptam egy vad kis nyuszit, és nagyon szeretném ha fel nőne, de nem tudom mit adjak neki enni kb.3 hetes lehet. Tehéntejet cumisüvegből adok neki abból evett, valami mást tud már enni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom ennyi idős nyúlnak még nem szabad tehéntejet adni, sőt később sem, a nyulak nem esznek semmilyen tejterméket. A legjobb az lenne, ha elvinnéd az állatorvoshoz, ott tud olyan sepciális tápszert ajánlani az orvos, amiben minden tápanyag megvan egy ennyi idős nyúl számára. Ez főleg azért fontos, mert elég kényesek ezezk az állatok, gyakran elpusztulnak ilyen fiatalon.
2012. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg még megpróbálkozhatsz laktózmentes tejjel, vagy csecsemőtápszerrel, amit gyógyszertárban lehet kapni. Ezektől talán nem lehet baja.
2012. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lasius ***** válasza:

Igen LAKTÓZ mentes tej, (minden nagyobb boltba van már)

de a tehéntej az nem lesz jó...

2012. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!