Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hol találok Magyarországon...

Hol találok Magyarországon jávorszarvast?

Figyelt kérdés
A medveotthonban csak rénszarvas van az nem jó. Óriási jávorszarvast szeretnék látni.
2012. ápr. 2. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj el állatkertbe mert vadonban nem találsz! :D

Vagy múzeumba.

2012. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom a nyíregyházi állatkertben van jávorszarvas. Vadon nem sok az esélye, hogy az országban találkozni fogsz vele, de 1979 óta már volt 5 - 6 észlelés Magyarországon, sőt egyet el is gázoltak.
2012. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Nyíregyházi állatparkban és a Budakeszi vadasparkban.
2012. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszönöm:)
2012. ápr. 11. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudom, rég tetted fel a kérdést, de Mo-on is lehet látni jávorszarvast a vadonban, de ritkán találkozunk vele. Ha szívesen találkoznál egy vadon élő példánnyal, akkor Svédországot ajánlanám. Ott van bőven :D ...Meg Kanadában is.


(ja, és a svédek jávorszarvasmániások xD)

2012. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A párom svéd, de lassan a seggembe dug egy sávorszarvast mert nekem már szinte jávorszarvas fétisem van és már rohadtul utálhat érte :D:D
2012. nov. 5. 14:01
 7/7 anonim válasza:
2013. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!