Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Madárpók tartók neketek is...

Truthboy kérdése:

Madárpók tartók neketek is ilyen a pókotok? Lent

Figyelt kérdés
pókom brachypelma vagans 2 db van . az 1,5 centis egésznap kintvan , viszont a 7 centis szinte éjjel nappal a kunyhojában? tietek is egésznap bújik? nektek milyen fajta?

2012. máj. 7. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nem ritka a dolog, bár nekem nincs vagans-om, de tudom, hogy a pókok viselkedésében egyéni eltérések is vannak, amik minden példánynál mások és mások.

Nekem plédául van egy Grammostola puchrám (többek között), ami szintén szelíd, sokat látható fajként közismert, az ismerőseim állatai mind olyanok is, viszont az enyém a legfélénkebb, agresszívabb, bujkálósabb pók, akit valaha láttam.

2012. máj. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Platypus ***** válasza:
Nekem egy vagans hímem volt, gyakorlatilag az etetésen kívül nem is láttam. Ásott magának egy szép lyukat, körbeszőtte, és ott kuksolt mindig.
2012. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!