Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Vályog házba élek és szoktam...

Steve Wonder kérdése:

Vályog házba élek és szoktam hallani kaparászást. Vagy patkány lehet? Vagy valami nyest féle? és mivel tudnám őket mihamarabb ki írtani? Vályogházba milyen állat költözhet be a falba vagy palfonba?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 23:10
 1/6 poster04 válasza:
meg fogsz lepődni, de nálunk régen cserebogár volt a vályogfalban! befúrta magát, és egyszer csak kipottyant a falon egy lyukból. hozzáteszem, közel 50 centi vastag a fal.
2012. máj. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Salx Narval ***** válasza:
Hát, erre nagyon nehéz válaszolni, gyakorlatilag bármilyen állat megtelepedhet a házban, akiket nem zavar az ember jelenléte és felétek előfordul.Nem igazán számít, hogy miből készült a ház fala, hiszen rések, faszerkezetek,padlás,mellékhelyiség, zeg-zugos részek, bármelyik háznál előfordulhatnak, ahová beköltözhetnek a "kis lakók".:D Addig felesleges bármit tenned, amíg ki nem derítetted, hogy mivel állsz szemben. Én egy alapos tavaszi takarítást ajánlanék, így talán kiderül, mi költözött be és akkor hatékonyan védekezhetsz.
2012. máj. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. de 1 szer volt olyan hogy nővéremék bent voltak a szobába és kaparászásra lettek figyelmesek. És egy nagyobb lyukat találtak és ki bújt valami fehér és vörös szemű állat. tisztára beparáztak. azóta se tudjuk mi volt az.
2012. máj. 16. 20:04
 4/6 emir72 ***** válasza:
Ürüléket, szőrt vagy lábnyomot nem találtatok? Esetleg megrágott ezt-azt?
2012. máj. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiderült már, mi volt az?
2012. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 martin0226 válasza:
Jelenleg engem is érdekelne, mert felujitás során egy rég nem használt helyiségben találtunk egy 10cm széles kb 70-80cm mély lyukat a vájogfal aljába. Ürüléket is találtunk és diohélyat is...
2015. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!