Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Egy facant hogy lehet eszreven...

Egy facant hogy lehet eszrevenni a magas fuben/buzaban?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd a vizslád felveri őket.
2012. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nemetjuhaszom van :D
2012. máj. 28. 09:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Nemigazán vadászkopó, de ha rohangál a fűben, a fácán tőle is megijed, arra jó lesz. :))))
2012. máj. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 genya a punk válasza:
Igazából elősször hallasz egy eléggé hangos üvöltést és utána lehet, hogy látod szaladni...De nem biztos, én már egy száz fácánt láthattam, mert nagy tűrás vagyok, hetente túrázok a városunk erdejében, és ott rengeteg fácán van, pedig az egy kis erdő.
2012. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell a fácánt meg látni a magas fűben, a fácán meg van egyedül nem kell őt nézni sőt nem kell bántani, levadászni sem!
2012. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert eléggé ért a rejtőzködéshez. Egyszer egy telken néztem, kb. 50-60 méterről. Még csak nem is volt nagy a fű és végig láttam, merre megy, de képes volt úgy meglapulni, hogy utána már nem tudtam volna megtalálni.
2012. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem van hogy tolem 2-3 meterre van es egyszer csak felszall.
2012. jún. 5. 09:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Átalában kiabálnak egyet vaktöltényt lőnek el vagy hasonló utánna jön a sörét ha nyílvánvalóan jóírányba repül nem a veszélyes zóna felé!
2012. aug. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BlackWolf ***** válasza:
Futkározz a búzában/fűben,vagy engedd bele a kutyádat,vagy ha tudsz lovagolni vágtázz bele a közepébe. xD
2013. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!