Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Letéptük a szöcske lábait,...

Letéptük a szöcske lábait, hogy ne tudjon elugrálni. Mikor nő vissza?

Figyelt kérdés
A hátulsó ugrólábait téptem le, de szörnyű érzés volt. Azonban nem tehettem mást, mivel véletlenül leromboltam egy védett pók házát, és azért, hogy a kárt helyrehozzam, szöcskéket adtam neki vacsorára, így azt az energiát megtérítettem, amit a ház újjáépítésébe fektetett. Így viszont szegény szöcskék bánták. Az utolsót nem akarta megenni, és így lábak nélkül mászkált. Mikor lesz újra ép?

2012. jún. 17. 21:13
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
100%
a szöcske lába nem nő vissza.. egyébként ezek egy része is védett...
2012. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Utolsó mondat javítása: A pók az utolsót nem akarta megenni, és így a szöcske lábak nélkül mászkál(t). Nem volt szívem megölni. Mikor lesz újra ép?
2012. jún. 17. 21:17
 3/39 anonim ***** válasza:
76%
ugye a humor rovatba szántad?
2012. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
67%
Húzd ki az első lábait és dugd be a hátsó helyére! Így ha kisebbet is, de legalább tud ugrani! A sebet meg kenegesd körömvirág krémmel, vagy kamillázd!
2012. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

És vajon egy hátsó lábak nélküli szöcske meddig marad életben?

Ha nem lenne természetes ellensége, akkor a következő vedléskor, azt hiszem.

2012. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem humor. Halál komoly. Most mi lesz a szöcskével. Bűntudatom van. Már attól is rosszul lettem, hogy le kellett tépni a lábát.
2012. jún. 17. 21:20
 7/39 anonim ***** válasza:
33%
Ne haragudj, de ez elég morbid. Nem találtál jobb elfoglaltságot?
2012. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
79%
miért KELLETT kitépni a lábát? a pók önállóan is tud vacsit szerezni.
2012. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
79%

Nem nő vissza, szerintem jobb ha véget vetsz az életének mert így semmi értelme...

Mit szolnál ha a Te lábaidat valaki lefűrészelné?A pók újra tudja építeni a hálót,más is leszakíthatta volna a hálót,ez az élet rendje,majd újraépíti.

2012. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Csak a pókon akartam segíteni. Véletlenül beomlasztottam az üregét és azt hittem meghalt. De nem, és amikor rájöttem, sajnáltam és ki akartam engesztelni. Meg is ette, amit elé adtam, ezt az egyet kivéve.
2012. jún. 17. 21:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!