Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ember vs csimpánz. Ki/mi...

Ember vs csimpánz. Ki/mi nyerne és miért? Remélem több válasz érkezik több indokkal és meglátással.

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 16:39
1 2
 1/20 anonim válasza:
76%
az attól függ miben. pl: fára mászásban a csimpánz, mert a keze és a lába is ehhez szokott, és edzett karizma és lábizma vannak az embernek meg nem... főzésben viszont az ember, mert a csimpánz nem ilyen módon jut ételhez nap mint nap... kényelmi dolgokban inkább az ember, mert azok emberi találmányok, természet adta dolgokban viszont a csimpánz.
2012. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
harcra gondoltam azért szerintem elég egyértelmű volt.. de azért hozzá kellett volna fűznöm.
2012. júl. 23. 18:38
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Nehéz kérdés, mert 1az 1 ellen az eber, viszont a harapás miatti fertőzésbe később belehalnánk.


Viszont a csimpánzok nem járnak egyedül, egy csapat meg már legyőzhet.

2012. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hát ez igaz a fertőzést nem tudtam csak sejtésem volt róla. simán az emberre fogadtam volna de mivel azért erősek is ezért vagyok pártatlan és ezért van szükség sok véleményre.
2012. júl. 23. 19:23
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy kifejlett csimpánz ellen nem sok esélye lenne egy embernek. Csak gondolj arra a pár éves hírre, hogy teljesen szétroncsolta egy nő arcát egy csimpánz.
2012. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
meg is lepődtem. de itt edzett férfiról van szó és nyugi azzal is tisztában vagyok hogy az átlag férfinál erősebb.
2012. júl. 23. 19:58
 7/20 anonim válasza:
100%
Fegyver nélkül a csimpánz egy edzettem embert is könnyen megölhetne, fegyverrel viszont az embernek nem nagyon akad ellenfele...
2012. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
pl ha úgy támadna rám hogy elkapott és harap szorít vagy tép lehet megöl sőt! viszon ha szemtől szembe lenne egy edzett emberrel szinte alig lenne esélye,mert én okos vagy fejberúgom vagy gyomorszáj stb az ember cselesebb!! de ha az ember olyan értelmiségű lenne csak mint ők valszeg szétépnék a száját:))
2012. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Az ember a leggyengébb izomzatú nagyemlős-fajok közé tartozik... a csimpánz viszont nem. Egy átlag csimpánz egy díjbirkózóval is bármikor elbánik.
2012. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
csak azt feljtetted el hogy az ember okosabb! persze te lehet egy csimpánz agyát hordozod,de az ember okosabb és abirkozó egy jó fogással amiből 50et ismer eltöri a csimpikének a gerincét vagy karját! vagy egy karatés elrúgja az álkapcsát! az ember a tökéletes gyilkológép: az agyával és a testfelépítésével! persze igen,a csimpánz erősebb/több izom stb de ettől még nem lesz győztes;)
2012. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!