Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik tartanak rókát, görényt vagy ezekhez hasonló állatot?

Figyelt kérdés
Olyan emberekkel szeretnék beszélgetni akik rókát vagy görényt vagy ehez hasonló állatokat tartanak.De csak olyanok jelentkezését várom akik normális vagy annál is jobb körülmények közt tartják!Ostoba állatkínzók dumájára nem vagyok kiváncsi.

2012. szept. 1. 20:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia! Nekem régebben volt egy nyestem. Mire vagy kíváncsi?
2012. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Átlag ember rókát nem tarthat.
2012. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
egy darabig nálam lakott egy kis veres róka, itthagyta egy haver, az egy hónap ügyelésből 5 év lett, soha nem jött érte a haverom. Privátban bármit kérdezhetsz a kis veresekről.
2012. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De jó gyors válasz hát igazábol sok mindenre vagyok kiváncsi.

Szelíd lett??Ha igen mennyire??

Kicsi korátol veled volt?

Ha igen hogy oldottad meg hogy éjszaka is etetted?

Meg bántad hogy tartottad(vagy tartod)??

Szereted a nyestedet??

Be vállalnál megint egy vagy esetleg több nyestet?

Ha erre válaszolsz akkor köszönöm a válaszaidat

Ja és szia

2012. szept. 1. 21:00
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de még jöhetnek!Ja és a szeméjes tapasztalatokra is kiváncsi vagyok
2012. szept. 1. 21:08
 6/11 anonim válasza:
84%

Nem tudatos választás volt, a nyest úgy került hozzám, hogy leesett a padlásról. Órákig nem jött érte az anyukája, nekem meg nem volt szívem éjszakára kint hagyni, így megtartottam. Egész kicsi volt, fecskendőből etettem. Éjszaka nem keltem fel hozzá mondjuk, de késő este és kora reggel kapott enni. Azt hiszem tejet, meg később tojássárgájával turbózott tejet.

A szó szoros értelmében szelíd nem lett. Engem szeretett, bújtunk is egymáshoz például, de evés közben nem nyúlhattam hozzá.

Idegent biztosan megharapott volna.

Én nagyon szerettem, irtó aranyos tudott lenni. El szoktam engedni a szobában, és ha beindult úgy rohangált ide-oda, hogy még ugrált meg bukfencezett is. :) Egyébként egy jó nagy ketrece volt, és hámmal az udvarban is mászkálhatott. Aztán egyszer elszakadt a hám, ő pedig felmászott egy elég magas fára, ahonnan nem tudtuk leszedni. Akkor nagyon agresszív volt. Engem is megharapott volna, ha nem vigyázok. Hagytam egy kicsit, hátha megnyugszik, de mire újra odamentem, talán fél óra múlva, már nem volt ott. Azóta nem láttam.

Meg kell érteni szerintem, hogy ezek vadállatok. Nem jó nekik háziállatként.

Magamtól nem szereznék be soha, de ha úgy adódna, szívesen végigcsinálnám ezt újra. Mint mondtam, nagyon szerettem, és ő is engem. :)

2012. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát én se úgy értettem hogy be szerzel eggyet,hanem ha úgya adódna.De köszönöm a válaszodat,az mondjuk gondoltam hogy evés közben nem szabad szekálni :D.Ja és ha valaki vadászgörényes,akkor õt is ki ,,faggatnám" :D
2012. szept. 1. 21:37
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Nekem kiskoromban volt őzikém. Még pici baba voltam egyedül éppen hogy jártam. Bambink hívták papómék találták az erdőbe egyedül az út szélén. Nálunk a füves elkerített udvarunkon volt, felis nőtt szépen, de mamámnak aztmondták hogy ha nagyon megnő kitöri a kaput ezért aza.....szemét...levágatta :(( sose bocsátom meg...
2012. szept. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vadállatot ne tarts otthon, neki se és neked se lesz jó!

Én speciel göréyes vagyok, de saját tapasztalatom nemigen van, de kérdezz nyugodtan.

2012. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi egyszer találtunk egy őzgidát és a nagyapám megengedte,hogy megtartsam.Jóban voltunk a vadőrrel és ő is megengedte,csak valami engedélyt adott úgyemlékszem.Nagyon aranyos volt.Amikor kicsi volt cumisüvegből evett,de valami hihetetlenül aranyosan,és úgy tudott nézni a kis baba szemeivel.Nagyon szerettem,de ha jól emlékszem 3 éves volt amikor el kellett engedni.Nagyon szomorú voltam,de a vadőr modta,hogy jól van, elég sokat látta és sajnos nem lett teljesen vad és mindig közelített az emberekhez,de 10-20 méternél nem ment közelebb.Azután talált társakat és azóta már nem jön közel.Kicsit szomorú,de végülis ez a normális.
2012. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!