Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Melyik tigris jobb és erősebb...

Kdragon kérdése:

Melyik tigris jobb és erősebb a fehér vagy a narancssárga?

Figyelt kérdés
tigris
2012. szept. 13. 16:20
1 2
 1/11 Antimod ***** válasza:
100%
A fehér tigris egy természetben nem vagy alig előforduló színváltozat. Testfelépítésben semmi különbség nincs a kettő között. Viszont a tigrisfajok között már van, a szibériai a legnagyobb, legerőteljesebb.
2012. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

a nagymacskákat nem a színük alapján különítjük el, hanem az élőhelyük szerint.A színük ahhoz igazodik, hol élnek.

De ha egy bengáli(sárga) és egy szibériai(fehér) összeverekedni én a szibériai-ra szavaznék. Sokkal nagyobb.


Szibériai: 2,4-3-3 méter hosszú és 150-300kg a súlya

Bengáli:2,3-2,6 méter hosszú, 180-250kg a súlya.

2012. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de melyik tud jobban mászni és úszni jobban ?
2012. szept. 13. 17:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyedfüggő, a színhez semmi köze.
2012. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

A kérdésedbõl ítélve,te vagy egy unatkozó 12 éves vagy,vagy egy alacsony IQ-szintû 14 éves(vagy 13)

Ha az elsõ alternatíva nyert,akkor majd tanulni fogod bioszból hogy a színnek ehez semmi köze

Ha a második alternatíva az igaz,akkor meeg figyelned kéne a biológia órán és nem hülyülni!!!

2012. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én 1o éves vagyok és azt szeretném TUDNI hogy melyik nagyobb és erősebb a szibériai a bengáli vagy az indiai fehér tigris vagy narancssárga tigris Na
2012. szept. 14. 20:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egyedtől függ. Mint az embereknél, a tigriseknél is van erősebb meg gyengébb.
2012. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 lián03 válasza:

Kedves kérdező!

Hogy a te szavaiddal éljek a narancssárga tigris a nagyobb és erősebb is általában.Én ezt igazán tudom, mert a Tigris a kedvenc állatom.

A többieknek viszont igazuk van, mert nem szín szerint állapítjuk, hanem faj illetve nemük szerint... Több érdekesség --------------------

Wikipédia.... :)

2012. dec. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nyitott ***** válasza:
A fehér. A narancssárga semmiképp. Vagy várjcsak, mégis anrancssárga, mert azok mutánsok, vagy a fehérek lennének azok, most már magam se tudom, jól bekevertél idióta
2013. máj. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És mégis mi a sz@rnak írtál egy egyest és egy 'o' betűt?

Az írásod alapján te is egy nagyon visszamaradt gyerek vagy, mint a többi, amelyik nem tudja kiírni a szavakat, s csak olyanoka ír, hogy mind1, van 1, télleg, komcsi, köszcsi és stb...

2013. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!