Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Madárpók Brachypelma Smithi?

Madárpók Brachypelma Smithi?

Figyelt kérdés
Elszeretném adni Brachypelma Smithi fajtájú kb 7 vedléses madárpókomat (sajnos családi okokból kifolyólag nem tudom már gondozni) áron alul... Viszont nem tudom, hogy hol érdemes a neten meghirdetnem, ahol akadna is érdeklődő rá???

2012. szept. 18. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem terraplaza.hu. Ott van olyan rész ahol meghirdetheted a picikét.


Vagy ha van a közeledben állatkert ott is próbálkozhatsz beadni. Két éve nekem is meg kellett válni a Vagansomtól, mert hülye unokaöcsém félt és hisztizett.


Beadtam az állatkertbe és ott legalább boldog, és tudom, hogy nem valami divat kontárhoz került, akinek csak azért kell pók, hogy menő legyen.

2012. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van itt állatkert, a Győri, pont most újítják meg a hüllőház részt, talán így beveszik :) Köszönöm a választ!
2012. szept. 20. 11:38
 3/3 anonim válasza:
Eladó még?
2012. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!