Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Van olyan állat, ami megeszi...

Van olyan állat, ami megeszi a menyétet?

Figyelt kérdés
Erdei tápláléklánc utolsó tagjaként jól jönne.
2012. szept. 19. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:

"A menyét veszedelmes ragadozó, minden apró testű haszonállatra, és azok szaporulatára vadászik. Ellenségei a róka, a vadmacska, a ragadozó madarak, elsősorban az egerészölyv, a szürke varjú, a szarka és a holló. Régebben ládacsapdával, csapóvassal fogták, de az egércincogás utánzásával apró söréttel is lőtték. Napjainkban már szigorúan védett faj, csapdázása, elejtése tilos."

Innen: [link]

2012. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, a nagy szürke farkas!
2012. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha meg nem is eszi, de a kutya megöli, ha módja van rá. A miénk már ölt meg, igaz nem menyétet, hanem nyestet, de mivel az nagyobb, gondolom, a menyéttel is elbánt volna. (tacskónk van)

De a menyéttel szerintem egy erősebb házi macska is elbír.

2012. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Háát....szerintem a róka,ölyv,sólyom,parlagi sas,farkas(ahol magyarországon elõ fordul),vadmacska,hiúz(szintén ahol elõ fordul magyarországon),talán egy vad görény is adna a fejinek

(Bocs hogy saját sztoriba kezdek).....nekem a macskám szinte minden állatot elkap.Láttam már ahogy meg rendez,meg esz

2012. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
különbözõ állatkákat pl:vakond,béka,gyík,sün(enni még nem láttam,de kicsit megrendezte a fejét,de idelyében sikerült meg menekíteni),patkány,egér,fecske,veréb,galamb,a vizi meg az erdei siklót megszoktam elõle menteni(azokkal nem tud olyan gyorsan elbánni hogy ne vegyem észre,valahogy azokat nem tudja olyan gyorsan kinyiffantani),sõt a multkor láttam ahogy elkap,megrendez,és meg esz eggy akkora vándor patkányt mint õ(nem eggy nagy cica,de vérengzõ)
2012. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

..szóval szerintem még talán õ is megtudna rendezni eggy menyétet

(Az utolsó 2-is én voltam,telórol vok fenn,az meg valamiért eggy idõ után nem enged írni eggy üzenetet XD)

2012. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!