Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A vadászat csak szerintem...

A vadászat csak szerintem állatkínzás?

Figyelt kérdés

Mármint az miért jó hogy jön eggy állat és puff gondolkodás nélkül lelövik.Ez miért jó?!?!?

Ja és vadászok ostoba védõ szlongenjeikre nem vagyok kiváncsi -.-


2012. okt. 1. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is. Oké,hogy hús kell meg minden, ezzel nincs is gond, de nekik miért tetszik lelőni az állatot? Jobban tenné inkább, ha játékpuskával menne, hazafelé meg megvenné a boltban a már amúgy is halott állatot.. nem? x"D
2012. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De ha hús krll vazze akkor miért nem elêkszenek meg a bolti hússal?!?!Miért kell ennyi erõvel pesten is : ,,Jaj drágám elfogyott a hús a frigóbol...Megyek le a Margit-szigetre mókust lõni!"

Ennyi!

Amúgy köszi a választ

2012. okt. 1. 20:12
 3/16 Mátyás3 válasza:
70%
Miért lenne állatkínzás, én nem vagyok vadász, nem vagyok oda sem a vadászokért, de állatkínzásnak nevezni nevetséges, és bőven nem abból áll a vadászat " hogy jön eggy állat és puff gondolkodás nélkül lelövik"...
2012. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen alapon a vadon élőhöz képest borzalmasan tartott állatok is állatkínzásban részesülnek.
2012. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Na basszus elefelejtettem írni XD

Bocsi telefonon vagyok fenn..átkozott egybe billentyûzet!XD

Remélem ki tudtad venni a szavakat

2012. okt. 1. 20:15
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Mert szerintetek a hentesnél kapott hús, honnan van? Lepkék szarták?
2012. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Okoska a házi sertést miért van??Azért hogy levágják!A vaddisznó meg azért jött létre hogy lelövöldözzék puskával rendelkezõ emberkék??!?!?Kétlem
2012. okt. 1. 20:18
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem vagyok híve, de azért van komoly szerepe is. Ha valahol túlságosan elszaporodik valami vad, pl.: vaddisznó, ami kárt tesz a vetésben, abból muszály kilőni egyet-kettőt. Az igazi vadász ész nélkül soha nem lő.
2012. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ne legyél már óvodás, mi az hogy a sertés azért lett hogy levágják? Gondolkozz már egy kicsit légyszíves. A vaddisznó arra lett hogy levadásszák a ragadozók (mi is).
2012. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem ilyen egyszerű, hogy jön az állat és puff lelövi a vadász. A vadászatnak fontos szerepe van a vadgazdálkodásban, nem az értelmetlen lövöldözésről szól.

A sportvadászatnak is szigorú szabályai vannak, nem lehet csak úgy vaktában lelövöldözni minden szembe jövő állatot.

2012. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!