Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Aggódom, mert nem eszik a...

Aggódom, mert nem eszik a pókom nemtom mitévő legyek régen evett ötletek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 18. 19:49
1 2
 1/15 chrishu ***** válasza:

Talán vedlik

Mit adsz neki? Milyen fajta pók?

2012. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nagy már az utóteste, akkor beszüntette a kaját, jön a vedlés majd. Ha már lerúgja a szőrt az utótestéről és ott befeketedik, akkor 1-2 héten belül vedlik. Egyébként mekkora, milyen faj, mióta van meg, mekkora az utóteste? :D
2012. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Brachypelma Albopilosum nőstény,tücsköt :D
2012. okt. 19. 15:44
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartanál akkor te is tudnád, hogy attól mert nem bújik hozzád, vagy mert nem szarja szét a házad, vagy nem teszi tönkre a bútorokat, attól még teljesen normális állatok. Fajtól függetlenül teljesen más személyisége van mindegyiknek és lehet őket szeretni sőt aggódni is lehet értük. Nem tudom neked, hogy esne, ha valaki az általad szeretett állatnak a meggyilkolásáról beszélne, csak mert neki nem tetszik.
2012. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Vojzinak


Ők is élőlények.Normális és okos állatok.És őket is lehet szeretni félteni.Amit már más is írt.Ki ezt tart ki azt.nem is értem az ilyen témához miért is szóltál hozzá.


Kérdezőnek.

Ahogy már írták előttem.Lehet hogy vedleni fog.Vedlés előtt már nem esznek.Ha éhesek akkor úgyis esznek.

2012. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
0%
Személyisége egy póknak?! Uramisten, nagy a kerted!- egyneuronos agy is megfér benne...
2012. okt. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen képzeld, van személyiségük és agyuk is! Talán fejlettebb is mint neked...
2012. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Na jó, szerethetőek meg ilyenek, de egy pók? A pók az nem háziállat. oO De ház kinek mi. Mindenesetre sok sikert!
2012. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy pók nem lehet háziállat, a háziállat amit őseink háziasítottak, a papagájok meg a kanárik és még mondhatnék egy párat ezek díszállatok! A Pók az nem tudom melyik kategóriába való! Nem is háziállat mert mitcsinál? Macska egereket fogja meg, kutyát vadászatra, ember barátjaként lehet kezelni! Lovat eke húzására esetleg lovaglásra.... A pók díszállatnak meg szerintem nem a legszebb, mondjuk ízlések és pofonok...
2012. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

B*sszátok már meg, hogy lehettek ilyen barmok? -.-" Egy ízlésesen berendezett terkó egy szép, színes pókkal mi, ha nem dísze a lakásnak? Attól, hogy nem hozza vissza a labdát, és nem dorombol az öledben, attól még ugyanolyan díszállat, mint egy aranyhal. És igen, minden pók külön egyéniség, és egyes embereknél sokkal intelligensebbek, és jobb a társaságuk.

16/L

2012. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!