Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Nemrég egy ilyen állat ment...

Nemrég egy ilyen állat ment át előttünk az úton az erdőben, lehetséges hogy tényleg ez volt? Kép.

Figyelt kérdés

[link]

Autóval mentünk éjjel, előttünk átsétált, szóval ketten is láttuk. Biztos nem borz volt, ketten csak nem tévedünk, meg szép lassan sétált, volt időnk nézni.


2012. nov. 19. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehetetlen, hacsak az egyik nagyobb állatkertből nem szökött meg mostanában. Nincs is minden állatkertben sem. Nálunk nem maradna életben valószínűleg.

[link]

2012. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyik határ melletti erdőről van szó, ezek szerint akár onnan is jöhetett. De már pár hete volt ez, és akinek meséltük mind hülyének néztek. :) Van valami más állat amivel összekeverhettük a borzon kivül?
2012. nov. 19. 17:22
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem jöhetett a határ menti erdőkből sem mert erre felé egyáltalán nem él. :) Nem kell benneteket hülyének nézni, egyszerűen a sötéttől egy jó nagyon tévedtetek. :) Talán egy nagyobb bundájú kutya lehetett felemelt farokkal, és azt hitétek az ormányának, bár akkor tolatott volna. Nekem nem jut eszembe semmi, ami hasonlít rá. Ez a borznál meg vagy 5ször nagyobb szóval azzal tuti nem. Nézd meg ez milyen hatalmas egy ember mellett.

[link]

2012. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Összekeverted a hangyászt a borzzal èdesem...hacsak

nem csernobili borz volt XD

2012. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is borz lehetett inkább. Mi az, ami miatt ennyire az a meggyőződésed, hogy hangyász volt? Miért pont a hangyászra gondoltál? Ennyire hosszú volt az orra? Vagy lompos volt a farka? Vagy a színe miatt? Mert ha ezt tudnánk, akkor be tudnánk azonosítani. Ahhoz, hogy megtudjuk, mivel keverted össze, tudnunk kéne, hogy a hangyásznak mely tulajdonsága miatt tippeltél arra.
2012. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hangyász Magyarországon? O.o ilyen időben? :D nem hinném viszont az nem válasz arra h a farka lehetett az ormánya...egy kutya nem megy csak úgy kedvtelésből hátrafelé! :DDD szerintem is tévedtek...
2012. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Platypus ***** válasza:

Erre a képre nem emlékeztet?

[link]

A nyestkutya sem őshonos állat nálunk, de sikeresen betelepült, így találkozhattál vele.

2012. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kitudja, múltkor pl egy kenguru szökött meg valahonnan, és azt hiszem Pécsen vagy hol látták mászkálni.

Akár hangyász is lehetett, bár nagyon valószerűtlenül hangzik :D

2012. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mustafa33 ***** válasza:
ha nem borz volt , lehetett nyestkutya
2012. dec. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti hogy nem hangyász volt.Még ha a határnál is volt, ha megszökik egy állatkertből v. egy parkból akkor bejelentenék és keresnék.Meg szerintem más is látta volna. Itt más a helyzet mint a kengurunál amit itt láttak magyar országon. Arról van videó, kép és többen is látták.Egy ekkora állatnál nem hiszem, hogy senki más nem látta volna.Szerintem is valamilyen erdei állat volt csak a sötétben nem láttátok jól.
2012. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!