Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Vietnámi csüngőhasú kocám 2...

Vietnámi csüngőhasú kocám 2 hónapja ellett, kicsik már két hete le vannak választva, mikor lehet levágni a kocát?

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
nem lehet
2012. nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
szerencsétlent nem kell mindenképp legyilkolni... :|
2012. nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mivel már leválasztottad a malacokat...szerintem egyértelmű, hogy már vágható a koca.

de én se értem minek levágni...amennyire tudom, jobb a tapasztalt koca, mint a tapasztalatlan.

2012. dec. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért kell levágni mert fáj a lába, három lábon meg nem tudja kihordani a következő malacokat. Mi az hogy "legyilkolni"? Az ember évezredekig akkor evett húst ha ölt. Szerinted a hentesnél lévő hús a fán terem?

Csak nem voltam biztos benne, hogy ha nemrég ellett akkor nincsenek-e valami hormonok még benne, vagy nincs-e rossz íze valamiért a húsának.

2012. dec. 2. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:
jah értem. hát akkor nincs mit tenni sajna :( de amúgy ezektől a hormonoktól nem hiszem, hogy bajotok lenne :) az íze se hiszem, hogy rosszabb lenne...szerintem legalábbis...bár ha nagyon érdekel a dolog, akkor kérdezz egy állatorvost ő tuti okosabb :)
2012. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 doboszoli ***** válasza:
Várd meg amíg a tej teljesen kiürül a szervezetéből, vagyis a csecsei visszahúzódnak.
2012. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!