Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Suerintetek 1 pitbullnak...

Suerintetek 1 pitbullnak mennyi az esélye 1 szürke farkas ellen? Szerintem 0%.

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 14:17
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
szerintetek*
2013. jan. 13. 14:18
 2/44 anonim ***** válasza:
21%
szoros lenne, de a pit nyerne
2013. jan. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
26%
szerintem ha az ameikai pit bullterrierre gondolsz a pit nyerne.
2013. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
45%

egy kutya, akármilyen fajta is, SOHA nem nyerne egy farkassal szemben sem, mivel a farkas méretben, testarányaiban is sokkal erőteljesebb a kutyánál, a harapása is erősebb, és míg ő benne a mai napig tombolnak az ösztönök, addig a kutyából az emberek az ösztönök nagy részét kiölték, vagy alábbnyomták. egy farkas a gyilkolásra született(olvass a sorok közt) addig a kutyát pár napos kora óta az emberek cirógatják, meg kényeztetik.

egy harcra használt pitbull sem tudna megölni egy farkast, mivel a pitbull egyből nyakra menne, ha elvéti, (és valószínű) akkor a farkas egy harapással ölné meg.

2013. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak h. nem nekem kellett ez elmondanom :) ...pitbull 1 kapal szar.Hiába harci kutya VOLT dema már nem arra alkalmazzák.Egy kangal simán kinyirja azt a törpét.
2013. jan. 18. 16:02
 6/44 anonim ***** válasza:
80%

Azért 1 pitbull sem kalap szar, már elnézést! Elhiszed, hogy téged meg tudna ölni, ha arra lenne tenyésztve? Főleg, ha egy ilyen emberhez kerülne, mint te! Nem tudom, van e kutyád, de ha az intelligencia szintedhez lenne kötve az állattartás, egy plüss kutyát sem tarthatnál!

Nem értem, miért foglalkoztatják az embereket a kutya-kutya harcok, vagy esetedben kutya-farkas harcok. Ez annyira szánalmas lett az emberiség, valamint az, hogy az állatviadalokat megtiltották, de a tiltást nem tartják be!

Most nyugodtan le lehet pontozni, egyrészt mert hidegen hagy, másrészt meg már megszoktam, hogy az őszinte embereket lepontozzák!

2013. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 galtibi2005 ***** válasza:

ahhoz hogy komolyabban megtargyaljuk ezt a kerdest kellene pontositani h milyen pitbull es milyen farkasrol beszelunk... pl egy torok farkas eleg kis merettel rendelkezik,es a karpati szurkefarkas az atlag 70-80 kilojaval felelmetes ellenfelel meg 3-4 pitbullnak is..... nem hiaba orzik a hegyvideki juhnyajakat 12-18 un. pasztorkutyaval,es felenk egyaltalan nem ritka hogy oszre a havasokrol 5-6 kutya hianyaval jonnek be az allatok....


szavol ha gyakoroltatjak a pitbullt siman megol egy embert is,gond nelkul,de a farkast enm kell gyakoroltatni,nagyon eros a harapasa,reflexei es szaglasa messze beelozi a kutyaet,nem beszelve a latasarol....


szoval latolgatni lehet de nem hiszem hogy erdemes...


(kutyatulajdonos vagyok, kozepazsiai,kaukazusi,mioritic es roti kutyaim vannak,de nem partolom a harcoltatast es igyekszunk elkerulni a hegyekben is h farkassal talalkozzanak )

2013. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Énmeg azt nem ertem miért ''nagyozzák'' annyira a pitbullokat.Olyan ''legendák'' járják hogy a harapása 800kg stb. stb. meghogy ilyen meg olyan erős kutya meg mi.Amúgy van 1 kutyám pitbull méretű vadászkutya,volt vele is gondom a dominancia miatt deazé bevallhatjuk hogy 1 kangal vagy 1 kaukázusi elbánna a pitbullal ésmár láttam 1 real fightet videón ahol a kangal sérülés nélkül kinyírta a pitbull-t.Deazért nempontozlak le de a farkas az vadállat és ahogy mondták a gyilkolásra született.
2013. jan. 19. 18:51
 9/44 TmXx válasza:
a kérdező helyére oda írhattátok volna hogy RETARDÁLT LÉGPUSKA vagy az is lehet csak légcsúzli
2013. jan. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

Szerintem meg amúgy teljesen felesleges ilyenekről még gondolkozni is, engem elborzaszt a gondolat is, hogy ha csak két kutyát látok összeverekedni,és, ha az egyik az enyém,akkor közbe lépek, de két kutya nem csinálja egymással azt,amit egy farkas tenne velük. tök mind1, hogy milyen fajta....remélem, hogy soha de soha nem fogok ilyet látni! amúgy, meg nem kell lenézni egy kutyafajtát sem, mert mindegyik más miatt lett tenyésztve, és szerintem nincs olyan kutya, (még a keverékek is) akik megérdemelnék azt, hogy így legyenek szidva.

lehet, hogy nem a te ízlésed, de nem kell olyat tartanod, aki meg(nem divatból) olyat tart, annak az kell.

2013. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!