Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Kinek milyen madárpókja van?...

Kinek milyen madárpókja van? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem hülye emberek érdekelnek:D

2013. jan. 17. 17:44
 1/4 Mariska:) válasza:

nekem nincs mert szerintem nagyon félelmetesek

:)

2013. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Oisztrosz válasza:
Nekem Brachypelma Smithi-m van. Nagyon szeretem, kezdőknek ajánlott. Félős, vagyis nem támad. Előbb menekül be a sarokba. Plusz elvileg, ha megmarna, akkor ha nem vagy allergiás a pókméregre, csak olyan mint egy darázscsípés. De ez csak elvileg.
2013. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Brachypelma albopilosum:

8 vedlés körüli nőstényem van, és hát egy agresszív vadállat. Harap, csipeszre ugrik, szaladgál. :D Szereti az itatóját (kupakot) elvinni a terkón belül, sokszor alig tudom kiszedni, mert a gallyak alá teszi, vagy messze az "ajtótól".


Brachypelma vagans:

5 vedlés körüli pók, nagyon félős, általában a föld alatt épített alagútjaiban van, csak enni jön fel.


Brachypelma smithi:

Friss állat, nem tudom hány vedléses, de még fiatalka, hím. Még annyira nem ismertem ki, de nem egy vad faj. Kajálásnál mindig bemegy a bújkálóba, ilyenkor nyugodtan matathatok a terkóban, párásíthatok, itatót cserélhetek, esetleg kajamaradékot szedhetek ki. Ő is szereti az itatóját felborítani. :D

16/L

2013. jan. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Siad the undead válasza:

B. albopilosum

L. parahybana

P. cambridgei

A. versicolor

A. diversipes

O. aureotibialis

E. murinus

P. metallica.

Mindegyik pók más igényű és természetű. Egyiket se szabad fogdosni mert sosem tudhatod mikor fog lemarni.

2014. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!