Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha lehetőségetek lenne rá, és...

Ha lehetőségetek lenne rá, és lehetne Magyarországon kapni, ti vennétek sivatagi rókát?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Minek? Egy vadállattal nem sokat lehet kezdeni.
2013. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
A sivatagot tavaly láttam, a rókába meg hétvégén volt részem, úgyhogy - kösz, nem!
2013. jan. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon félénk állat, nem lehet fogságban tartani, megőrül a stressztől meg harap, meg minden. A normál róka is ilyen egyébként. Nyilván vannak ez egyedek között különbségek, akadnak nyugodtabb, szelídebb egyedek, de ez nem elég.
2013. jan. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
hat en egy idoben nagyon akartam, annyira cuki meg kell zabalni :D de sok rosszat olvastam rola. hogy nagyon vad meg hiperaktiv, ha csak lehetosege van elszokik. ejszakai allat meg nem is nagyon lehet tanitani... :S neztem sok videot roluk. nagyon aranyosak de tenyleg nagyon bolondok :S
2013. jan. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
minek, ha nincs itt sehol sivatag?
2013. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 007337 ***** válasza:
82%

Soha az eletben nem tartanek.

Eleg allatkinzas leven egy meleg eghajlati rokarol van szo aki foleg tarsasagban el, es sose lesz szobatisztamert nemlehet ra tanitani illetve ha van mas allatotthion azokhoz elobb fog kotodni, mint ember gazdajahoz.

Sot draga is,mert akik tenyesztik tapasztaljak, hogy sokszor az anya megoli az almot es emiattkulon figyelem es foglalkozasra van igenyuk ami miatt magas arakat szabnak ki rajuk.


Aranyosak, meg kicsik es manapsag divat, de aki kicsit is tiszteli az allatokat, az nem fogja kieroszakolni kornyezetebol. Sok idot kell vele tolteni, es nem art ha van sajat infralampasan futott szobajuk valodi homokkal, hogy ne legyen depresszios.Kezdo roka fajnak meg egyik legrosszabb valasztas.


Ha nagyon roka fele hajlanal inkabb corsac roka, kit roka illetve ha mod lenne ra (de nincs mert europaban nem honos) gray fox a legalkalmasabb, mert oket lehet hazon belul is tartani megfelelo korulmenyek kozott es tanithatoak megfelelo idotoltessel. A beszerzes egy masik dolog, szallitattas es engedelyek beszerzese.

2013. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem, nem, nem és nem!!! Vadállatot nem tartunk otthon, akármilyen cuki! Van nemzetközi egyezmény az állatok kereskedelméről (CITES), és biztos vagyok benne, hogy ezt tiltja. És ugye, nem mellesleg állatkínzás is. Hidd el nekem, három éve tanulok természetvédelmi mérnöknek!
2013. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Róka mint háziállat

[link]

2013. jan. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!