Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ti mit szóltok ehhez? (videó...

Ti mit szóltok ehhez? (videó amin 1 farkas és kutya összekap)

Figyelt kérdés

[link]

-szerintetek ki győzött volna ha nemjön a gazda.Szerintem a farksa mert így is sérülés nélkül megúszta.



2013. márc. 9. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!


szerintem a kutya.


Mégpedig azért, mert ez a farkas egyedül volt. Márpedig egy farkas nem jön egyedül. És gyanús, hogy meg van vágva a felvétel, több szögből van felvéve, stb. Biztos, hogy beállított videó egy idomított farkassal. Szerintem. Hogy lenne annyi szögből felvéve? Mentek a farkas után kamerával???

2013. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az iagz...amúgy meg nemis nagy az a farkas és sovány is de látszik hogy ügyes és gyors.
2013. márc. 9. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:

100%, hogy a kutya.

1. a farkas sose vadászik egyedül, mert egyedül gyenge

2. ha mégis egyedül van, akkor valamiért kitaszította a falkája. ez többnyire azért van mert fiatal hím az egyed, vagy mert letaszították a trónról. az kizárt, hogy beteg lenne mert a falka a beteg egyedeket is halálukig gondozza!

3. gyanúsan vékony a farkas, nincs ereje teljében

4. ahogy már előttem is írták, nagyon vágott, több szögből felvett vidi

5. mielőtt kijön a gazda a két állat testtartásán látszik, hogy a farkas feladja a harcot, ha nem jön a gazda, akkor is valószínűleg elmenekült volna hamarosan

2013. márc. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A farkas gyenge??Azért megy falkában mert hatékonyabb.A kutyánál erősebb amúgy.
2013. márc. 15. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!