Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A Tarantula meg eszi az egeret?

A Tarantula meg eszi az egeret?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 12:10
 1/9 Platypus ***** válasza:
67%
Ha madárpókra gondolsz, akkor igen, sokan etetik őket egérrel, annak ellenére, hogy nem túl egészséges kaja nekik. Az igazi tarantula egy farkaspók, és túl kicsi egy egér elejtéséhez.
2013. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 28. 12:21
 3/9 Platypus ***** válasza:
100%
Ez egy Theraphosa apophysis madárpók. Ha eléraksz egy egeret, persze hogy megeszi, ragadozó. De nem tesz jót neki, mert a természetben főleg rovartáplálékon él, és ennek teljesen más a tápanyagösszetétele, mint egy egérnek. Ez a póktartók egyes részét nem hatja meg, ők nagymenőzni akarnak vele, és egy egér haláltusája látványosabb, mint egy csótányé. Viszont a pók bele is pusztulhat, ha túl sok egeret kap, mert a sok kalcium miatt vedlési gondjai lehetnek.
2013. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Igen. Még az embert is.
2013. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van madárpókom és láttam ilyen videókat.Még nézni is rossz az ilyeneket.Én csak rovarokkal etetem,eszembe sem jutna egérrel vagy más rágcsálóval etetni.
2013. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Swine Scorpion válasza:
Megenni megeszi, de nem ajánlatos egeret adni neki.
2013. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 OP7-L13 válasza:
11%
Az egér az kígyónak való, inkább vegyél kígyót és azt etesd egérrel, az sokkal menőbb!
2013. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A macskák is esznek egeret.

És a kígyók.

2013. máj. 11. 15:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon a kutyák/macskák is isznak tejet, mégis laktózérzékenyek.
2013. máj. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!