Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szörnyeteg! Mit tegyek?

Dominika72 kérdése:

Szörnyeteg! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp!

Valaki segítsen nekünk ! Egy szörnyel van dolgunk.. mondom SZÖRNYEL van Dolgunk !

Egy ÓRIÁS PÓK lopózott be a szobámba, és nem tudjuk hogy öljük meg 30 perce itt szenvedünk, VIGYÁZAT TÚLÉLŐPÓK !!!!!!!!!!! Hogy öljük meg?..



2013. máj. 4. 00:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Porszívózd le,porzsákot meg dobja le valamelyikőtök. Ha humánusak vagytok utcán ki is engedhetitek belőle.
2013. máj. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy. Fogd meg az egyik lábát és tessékeld ki a lakásból. Ha hideglelősebb vagy, dobj rá zsebkendőt v műanyag pohárral kapd el, s úgy költöztesd ki, de ne árts neki.
2013. máj. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ennek nem lehet ártani túl él mindent, harminc zsbkendő alatt pihenget a szörny -.-
2013. máj. 4. 00:51
 4/16 fairi1 ***** válasza:
85%

hagyd békén akkor ő se bánt.

Nálam is szoktak 2 cm-es (lábait kiterjesztve) nagy zugpókok mászkálni, de teljesen veszélytelen faj.

ha meg tényleg Magyarország legnagyobb pókja egy szongáriai cselőpók van bent, akkor óvatosan tessékeld ki mert védett faj (2000 ft eszmei értékkel). na az tényleg nagy 10 cm lábainak "fesztávolsága"

[link]

2013. máj. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Meg ne öld!

Én az ilyen nagyobbakra egy üvegvázát szoktam borítani, alácsúsztatok valami erősebb kartont, és így viszem ki.

2013. máj. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
egy rohadt kis pókot nem tudsz lecsapni vgay valami ...........:/
2013. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg nem tudsz mit csisnálni ott hagyod és néézed YXDD
2013. máj. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
próbáltam de tÚlélte a csapást Így elkerültem a szobám aztán továbbálLt :D
2013. máj. 6. 16:32
 9/16 anonim válasza:
0%
csapd agyonxd
2013. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Légpuskával meg kell lyuggatni, vagy fogod a kezedbe oszt kirakod, hidd el nem fog bántani! :D
2013. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!