Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha egy állatkertben kiszabadul...

Ha egy állatkertben kiszabadul egy oroszlán vagy tigris vagy egy farkas, mit csináljon, hova fusson/menjen az ember?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy nem nagy a valószínűsége, úgyhogy aki, csak azt akarja írni, hogy ez hülyeség, és nem történhet ilyen, az inkább ne írjon semmit, köszönöm.

2013. máj. 16. 09:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rohanj a legközelebbi épületbe, minél beljebb, csukj magadra ajtókat ha lehet és maradj ott, míg el nem zárják.
2013. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Korrupt Jagelló válasza:
87%
egyszer egyik haveromra és rám ránk támadt egy rohadt nagy kuvasz nem volt hova futni mert egy rét közepén voltunk és mindketten üvöltve elkezdtünk rohanni a kutya felé és az meg elszaladt ha úgy alakulnak a dolgok ahogy fent leírtad akkor ha merész vagy próbáld :D de egy tigris nem hiszem hogy behódol :D de egyébként fuss
2013. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Az állatkert az az intézmény, ahova kétszer megy az ember. Egyszer az apuka viszi, másodszor ő viszi a gyereket. Ennélfogva a fent jelzett problémára aligha rendelkzik valaki is használható vészforgatókönyvvel.
2013. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi az első két hozzászólást! Hát nekem biztos nem lenne hozzá merszem még egy kutyával szemben se, hogy elfutás helyett, felé rohanjak, bátrak vagytok, és szerencsések, hogy nem lett bajotok... :)

Az utolsó hozzászóló: Ne haragudj, de ez szerintem hülyeség, nagyon sokan mennek sokszor állatkertbe, én is voltam már vagy egy tucatnyiban és van amelyikben többször is...

És a kérdésre nem feltétlen a rendszeresen állatkertbe járók tudnak csak válaszolni, hanem aki ismeri a vadállatokat, vagy látott hasonló műsort...

2013. máj. 30. 21:04
 5/17 anonim ***** válasza:
baromság, hogy kétszer mész csak, én voltam többször is...és azóta, mióta utoljára voltam, aztán tavaly megint, nagyon is megváltozott...
2013. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 tabaki ***** válasza:
54%

Kicsit későn reagálok, de a közérdek nem tűri a hallgatást. A vadak által szétmarcangolt tömegeken már sajnos nem segíthetek, de a többieknek néhány praktikus módszer:


1. Rohanjon a büfébe, egy jó sör megnyugtatja.

2. Bújjon az oroszlánketrecbe, az éppen szabad.

3. Rendezzen ámokfutást, akkor a vérengző fenevad a kollégájának véli.

4. Ugorjon be a mérgeskígyók közé, azoktól rettegnek ezek a bestiák.

2013. jún. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát kössz, ha azt kérdeztem volna, hogy mit csináljak, ha egy ufo-val találkozom, normálisabb válaszokat kaptam volna...
2013. jún. 3. 10:41
 8/17 tabaki ***** válasza:
Érdekes, pedig a kérdés semmivel se lett volna okosabb...
2013. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát a valószínűsége kicsit nagyobb ennek, mint az ufoknak, nézz csak utána hányszor történt már ilyen. Ha meg nem tudsz értelmesen válaszolni, akkor inkább ne is válaszolj...
2013. jún. 3. 16:55
 10/17 tabaki ***** válasza:

Nem olvasol UFO-irodalmat, itt van a kutya elásva...

Apropó, kutya: Zöldítettem Korrupt Jagelló válaszán, mert jót írt, de különösebb hozzáfűzni valóm nem akadt.

Való igaz, élcelődöm a kérdéseden, de nem azért, mert lehetetlen, hanem, mert naiv. A vadállatok ebben a helyzetben zavarodottak, menekülni akarnak (lehetőleg a saját ketrecükbe, ha visszatalálnak), mondhatom, pont az jár a fejükben, hogy rád rontsanak, és kéjjel szétszaggassanak. Dafke nem fogok utánanézni, hány efféle elszabadulás történt, de ha te már úgyis vágod a témát, készíts magadnak statisztikát arról, hogy a nyilván riasztóan nagyszámú eset közül hány végződött durvább emberi sérüléssel, és gondold át, hogy érdemes-e komolyan venni magadat.

Az eddigi tapasztalatok éppen az ellentettjét mutatják: Inkább az emberek szabadulnak el a vadállatok között, és folytatnak esztelen gyilkolást, jóval nagyobb valószínűséggel. Sajnos, az efféle felebarátaink ellen nem sok esélye van a gondolkodó lénynek, legyen az szürkemedve, bölény vagy ember. Ha tehát szerinted az esemény valószínűsége adja meg a kérdésed értékét, akkor az a vaskos tényeknek ütközvén megintcsak illékony ábrándként foszlik szét.

2013. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!