Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Van olyan hely itt Magyarorszá...

Van olyan hely itt Magyarországon ami nincsen túl messze és ilyen farkasokat meg hasonló állatokat tartanak és simogatni lehet őket?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Farkasokat nem lehet "csak úgy" simogatni mint a kutyákat. De pl Veresegyházán a Medveotthonban vannak farkasok, vagy Gödöllőn a Horkai Zolinál. Menj el hozzájuk dolgozni, és ha már egy ideje ott vagy és közel kerültél az állatokhoz, akkor simogathatod őket.
2013. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Platypus ***** válasza:
Egy ismerősöm lebeszélte a lábáról a medveotthonos népeket és beengedték simogatni, szóval nem kell azért odaköltözni, hogy lehetséges legyen. Horkai Zoltán farkasai meg engem is összenyaltak, de azért oda nem engednek be látogatókat csak úgy, szóval a medveotthonnál jobb esélyeid vannak.
2013. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi tavaly voltunk a Veresegyházi medveotthonban és simán beengedték az embereket a farkasokhoz. Kisebb csoportokban, felügyelettel bemehetett bárki.
2013. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősömet is be engedték mert az apja valami fehér keresztes valami :D én is voltam a veresegyházi medveparkba vagy otthonba, de akkor még 8 éves voltam és akkor még nem mentem volna be hozzájuk de most már be mennék.
2013. jún. 27. 10:42
 5/7 A kérdező kommentje:
És csak akkor mehetsz be ha csoporttal mész?? ha a családdal mész csak úgy akkor nem lehet vagy hogy van ez?? :D
2013. jún. 27. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:
A látogatókból képeztek akkor csoportot. Én egy osztálytársammal és kb 8 idegennel mentem be, ha jól emlékszem. Bár nem tudom, lehet, hogy csak kivételes alkalom volt, hogy beengedték akkor a látogatókat.
2013. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a medveotthonban elvileg lehet
2015. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!