Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogy lehetne zsiráfot tartani...

Hogy lehetne zsiráfot tartani otthon?

Figyelt kérdés

Először is az a kérdésem , hogy hol lehet ilyet vásárolni? A második , hogy mit eszik, illetve milyen körülményei lennének.

Szerintem elég fasza háziállat, és biztos egyedi lenne.



2013. jún. 26. 23:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
xD szobádba berakod melléd
2013. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azt csak télen gondoltam, hiszen szerintem nincsenek az ilyen hideghez szokva.
2013. jún. 26. 23:11
 3/21 anonim válasza:
100%

Megnézted a másnaposok 3-mat?


Amúgy ültess jó magas fákat, majd azt fogja enni, vagy vegyél egy darut, amin majd felviszed neki a kaját. :D

2013. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A másnaposok 3at nem néztem meg mert elég gyenge kritikákat kapott , de az elsőben a tigris után elgondolkoztam a tartásán, de azt inkább hagytam.
2013. jún. 26. 23:14
 5/21 anonim válasza:

[link]


most hogy választ adtam a linkemmel, nyugodtan bele is vághatsz a zsiráf tartásba :DD

2013. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

Én a második vagyok.

Ha ezt amúgy tényleg komolyan gondolod, szerintem hülye ötlet. Nyáron még csak-csak fasza, eteted meg minden, túléli a viharokat is, de télen minusz húszba nem hiszem hogy király érzés lenne neki, kivétel ha kötsz neki egy k..va nagy pulcsit, vagy építesz egy bítár nagy házat, amit mellesleg fűtessz is folyamatosan, stb.. :D


Akkor már inkább a tigris... :D

2013. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
megveszel egy panelban három egymás fölötti lakást, és csinálsz belőle egy légteret.
2013. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A zsiráf nagyon kényes állat, még állatkerti körülmények között is kaphat olyan betegséget, hogy minden kezelés ellenére elpusztul. A budapesti állatkert zsiráfbikája, valamint az egyik egy éves kicsi is szinte egyszerre pusztultak el néhány hónapja. Ezért nincs például a cirkuszi állatok között.
2013. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem hollywoodi sztár vagy, dollár milliókkal? Mert ha nem, érd be a plüss zsiráffal.
2013. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
nyolcas, a zsiráfok azért pusztulnak el sokszor hamarabb, mint a többi állat, mert náluk a kanalas gyógyszer később hat...
2013. jún. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!