Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Találtunk egy őzgidát Help!?

Találtunk egy őzgidát Help!?

Figyelt kérdés

Találtunk egy őzgidát aminek az egyik lábát valami levágta!

elvittük az állatorvoshoz és ö ellátta a sebet!

A vadőr aztmondta hogy neveljük fel így jutottam ide.

A segitségeteket kérném hogy mit adjunk neki enni...?

Nem az annyátol hoztuk el és nem "árva"

Mi tényleg az életét mentettük meg!

Szóval mit ehet?



#Őzgida
2013. jún. 27. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha még kicsi akkor talán kecsketej(vagy ha arra nincs lehetőség) valami normális tej (nem feltétlen dobozos, mert meghathatja ). Cumisüvegből :)

De én sem értek igazán hozzá. Majd biztos kapsz jobb javaslatokat is, én viszont hirtelen ennyit tudtam mondani. :) Sok türelmet és sikert hozzá.^^

2013. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Cumisuveg, kecsketej, de ugy, hogy felforraljatok es lehutitek.

Ha kezhez szokik, nagyon szelid lesz.

2013. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ez is hasznos! Csak nem kapja be a cumit :/
2013. jún. 27. 22:26
 4/12 A kérdező kommentje:
Tehéntej nem jó?
2013. jún. 27. 22:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szerintem tehéntej is jó, ha házi. :) Dobozossal az a gond, amit előbb leírtam. Majd ha megéhezik rendesen csak fog enni! :) Még biztos fél, de szerintem le fogja győzni az éhsége. :)
2013. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De! azis jo ! ha nem kapja be a cumit probald meg bogrebol vagy poharbol! a nagymamnak ez jott be
2013. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, kecsketej. A tehéntejnek más az összetétele, más állatbébiknek sem azt adjuk, hanem kecskéét. Kérjetek közösségi oldalon segítséget, hátha valakinek van a közeletekben, és segíthet nektek!
2013. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jo a tehen tej nalunk is azon nott fel. Egyszerre tuti nem eszik sokat kb fel deci , es ne is etesd tul mert belehalhat. Csak fel langyositod le kell fogni es betomni a szajaba. Ha tul kemeny a cumi az is baj lehet
2013. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hivjatok fel a Noe allatmenhelyet, mert naluk oztol kezdve rokaig minden van, tudnak tanacsot adni, vagy fogadjak is sztem, ha van helyuk.
2013. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mostmár eszik magátol :) Köszönök minden választ! :)
2013. jún. 28. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!