Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A zebra fekete színű fehér...

A zebra fekete színű fehér csíkokkal, vagy fehér színű fekete csíkokkal?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 18:45
 1/7 Chimaira ***** válasza:

utóbbi... látszik rajta néhol...

sztem

2013. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fekte fehér csíkkal, mert a bőre szürke. Ha megnézed a lovakat, pl kesely lábú szürkénél látszik (közelröl), hogy ott, ahol szürke a bőr, a szőr is egy picit sötétebb, mint ott, ahol a bőr rózsaszín és fehér a szőr.
2013. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lovaknál is lehet fehér szőr a szürke bőrön. Ezért sem fehér, hanem szürke lóról beszélünk.


A zebra pedig fehér alapon fekete csíkos!

2013. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én azt hittem, hogy a zebra kék szìnű piros pöttyökkel...-,-
2013. júl. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lilla73 válasza:
Győzikét kell megkérdezni :-)
2013. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lilla73 válasza:
Épp aznap olvastam egy AnimalPlanetes könyvben, hogy a zebra fekete alapon fehér csíkos, pedig megesküdtem volna rá, hogy fordítva van. A hasa alján a legtöbb fehér, onnan indulnak ki a fekete részek. De ha az a könyv mondja, akkor elhiszem. Egyébként olyat is olvastam valahol, hogy van fehér alapon fekete csíkos és fordítva is.
2013. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fekete alapon fehér csíkos, mint az okapi lábai.
2013. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!