Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha összecsapna egy szurke...

Ha összecsapna egy szurke farkas egy kutyaval (kau, kaj, kangal) ki nyerne? Ez egy elmeleti kerdes csak. Tudom hogy ilyen nem tortenik csak kivancsi vagyok

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
az attól is függ mekkora farkasra gondolsz (kifejlett abból is kisebb nagyobb meg a kutya méretével is ugyanez ha megírod talán tudok segíteni.
2013. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

farkas a teli bundajaval asszem a legnagyobb eddig 93kg volt ugyhogy egy olyan 70-80kg-os farkas [link] a legalso kep a feher bundaju farkassal.

a kutya is legyen egy jol kifejlett kau pl. 60-70kg kozotti.

2013. júl. 5. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor a farkasnak az az előnye mivel vad állat erősebb az állkapcsa az összes kutyánál és kicsit mozgékonyabb is,de a kutya pedig mivel emberrel él így hát a harcban még nem látott technikákat is alkalmazhat ami összezavarja a farkast meg a kau az juhász kutya tehát neki is megvan az az adottsága,hogy mozgékony és egy kicsit a szerencsén is múlik.Itt egy kép: [link] szerintem a kép sokat elárul
2013. júl. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 kangal azért nem kis falat es úgy látom hogy a farkast meglőtték. :) de köszi a választ :)
2013. júl. 6. 15:31
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen és nem láttam,hogy meglőtték
2013. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem a farkas lenne előnyben, mivel ragadozó. Azt is meg kell jegyeznem, hogy tényleg nagyon kevés esélye van, hogy összecsapjanak, mert a farkasok falkában mozognak, vadásznak! Tehát szegény kutyát többen támadnák meg!
2013. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha farkas egészséges, kifejlett példány akkor semmi féle kutyának nincs esélye. a farkasnak a kutya is préda:) Anatóliában, ahol jóval kisebbek a farkasok mint Erdélyben, 2-3 kangal tudja csak megölni.egy az egyben esélytelen. erdélyben nem ritka a 70-80 kilós farkas, sokkal gyorsabb mint a kutya, 3-szor erősebb, és nem fárad el, nagyon szívós. pik-pak megölné a kutyát és jóízűen el fogyasztaná. ezért van a csobánoknak sok kutyájuk, de még így is nehéz.
2013. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

àllandó téma ez az oldalon, fel kellene már fogni:


a farkas az f a r k a s ! Nem kutya! Nem pitbull meg mittudomén milyen fajta. A kuvaszt is megeszi a farkas, ha jól fejlett példányról van szó. Vadállat, nem háziállat..... farkas rulez. Pont

2013. dec. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!