Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hiéna vs oroszlán?

Hiéna vs oroszlán?

Figyelt kérdés
Úgy értem melyik erősebb. Azt tudom hogy a hiéna a gepárd-dal egy síkba van, de az oroszlánnal?
2013. júl. 17. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
A szóló hiénánál sokkal nagyobb és erősebb az oroszlán, csapatnál attól függ, hány fős, illetve az oroszlán is csapatban van-e, de persze az erőnlét is számít, egy vén, már majdnem éhenhalt oroszlánt lenyom egy fitt hiéna...
2013. júl. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2013. júl. 17. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
hat esetleg ha a hiena olyan nagy lenne mintt az oroszlan mert a harapasa mongyuk 2x rosebb az oroszlanenal de meretben az oroszlan 4x-5x nagyobb.vegyuk hogy a hiena 60kg.egy kifejlet him oroszlan 300kg.
2013. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Épp most nézem egyik videóban a hiéna gyáván fut az oroszlántól XD
2013. júl. 17. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a hiénák többen vannak elzavarják az oroszlánokat, azok meghátrálnak.
2013. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hiéna!!
2016. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hienanak 10x erosebb a harapasa mint az oroszlannak, de nekik ez az egyetlen fizikai fegyveruk.. Oroszlannak erosek a karmaik is, izomzatuk is nagyon eros es sulyelonyben is vannak (es meg rengeteg kis fizikai fegyveruk van...) egyszoval szerintem a leo erosebb, 1v1be biztos h az oroszlan nyerne, de a hienak sokkal nagyobb letszamu falkaban vadasznak mint a leok
2016. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!