Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Orvvadászt láttunk?

Gas72 kérdése:

Orvvadászt láttunk?

Figyelt kérdés
Túra közben, az ösvény mellett (!), egy terebélyes fa ágai közt gubbasztott. Terepszínű ruhája volt+puskája, szóval tuti hogy az volt :)
2013. júl. 19. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg vagy róla győződve, minek tetted fel ezt a kérdést?
2013. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
De lehet hogy hivatásos vadász vagy vadőr volt és pont szart.
2013. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Passz, fogalmam sincs ki volt, de turistaösvény mellett sem láttam még vadászt. Azért kérdem, mert nem vagyok benne jártas.
2013. júl. 19. 22:02
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, sok embert láttál fáról szarni? :D
2013. júl. 19. 22:03
 5/13 A kérdező kommentje:
"A tuti hogy az volt" csak a vadászra vonatkozott, azt nem tudom hogy orv volt-e.
2013. júl. 19. 22:05
 6/13 anonim ***** válasza:
A fa ágai a földre is lehajolhatnak. Különösen ha terebélyes.
2013. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
vagy airsoft-os
2013. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, ugyanakkor megkérdezhetem merre? A területet felügyelő erdészet biztosan szívesen hallana többet is a dologról...
2013. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Budakeszi Budaörs közötti hegyekben. Elég faragatlanul fordított vissza minket.
2013. júl. 19. 22:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Nos az az orvvadász, aki júliusban a budai hegyekben akar vadat lőni meg is érdemli, hogy egész nap egy fán gubbasszon, mint aki a dolgát végezné. Ott nem sok mindent fog lőni (kb. mint a Ho-hoho horgász vadász verziója). Valószínűbbnek tartom, hogy fentebb az úton volt vadászat, ilyenkor vagy körbeplakátolják a területet hirdetményekkel, hogy x. időpontban ne menjen arra senki, vagy őrszemeket állítanak a turistautak mellé, hogy visszafordítsák az arrajárókat. Tulajdonképpen az efféle vadászatot inkább állomány ritkítás miatt tudom elképzelni. Maga a vadászat nem tart sokáig, de ugye egy vadász sem örülne neki, ha a látcsövében az őzike mellett felbukkana néhány arra botorkáló túrázó...valamint az utómunkák szoktak tovább húzódni és szoktak általában nem tetszést kiváltani az egyszeri emberben.
2013. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!