Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Madárpók költöztetése?

Madárpók költöztetése?

Figyelt kérdés

Madárpókot hogy lehet áttenni másik dobozba vagy terráriumba a leghatékonyabban?

B.Smithim nagyon fürge,olyan 4 vedléses.



2013. júl. 19. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy csináltam, hogy a célviváriumot kinyitva a régi elé tettem, akkor a régi ajtaját felhúztam, az az ajtókülönbséget, lehetséges réseket elfedtem, és megvártam, hogy átmenjen, esetleg egy kis rést hagytam fenn, bedugtam egy egy hosszabb csipeszt és beterelgetem. Ez türelemjáték. :)


De olyan is volt hogy egy bőrkesztyűvel finoman megfogtam és átpateroltam nagyon gyorsan az új helyére, mert az istennek se akart átvándorolni, de ezt már a nagy pókimnál.


Mondjuk ilyen picinél inkább javasolt hogy boríts rá valami kis tárlót, lehetőleg áttetszőt, műanyag dobozkát pl, és tolj alá egy kartonlapot vagy hasonló lapos cuccot, óvatosan rátessékelve a pókot, aztán így az alul lezárva tartott pakkot átteszed az új viváriumba/terráriumba, és kiengeded a pókit, bebiztosítva az ajtónyílást, hogy ne szökjön.

2013. júl. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!