Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit láttam? Medve vagy vaddiszno?

Mit láttam? Medve vagy vaddiszno?

Figyelt kérdés
Epp setalni entem mivel mondtak hogy medvet lattak a kornyeken 2 napja es hatha szerencsem lesz es meglathatom.Szoval epp mentem es tolem 300m-re v.ki motorozott egy gyumolcsos mellett.Aztan 3 sotetbarna pontot lattam hogy szaladnak az erdo fele.mi lehetett az??meg vilagos volt.
2013. szept. 21. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Ez alapján a vaddisznó a legvalószínűbb, de szarvas is lehetett. Nem írtad, hol, de ezek a legvaószínábbek, és nem a medve.


Ha viszont te nem tudod, mit láttál, akkor senki sem fogja neked tudni megmondani, mi volt az...

2013. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A nem az idén barnult állampolgárok lopták a szomszéd szilváját.
2013. szept. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem volt hosszu labuk.es kb. 2-3 mp-ig lattam oket
2013. szept. 21. 23:49
 4/5 anonim ***** válasza:

ez kérlek egy medve disznó ember volt. vigyázz arrafelé....


[link]


[link]

2013. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem volt hosszú lábuk, és kb 2-3 mp-ig láttad őket, öööö....izé... Hirtelen nem is tudom, mire illik a személyleírás. Fejőszék?
2013. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!