Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Tigris tartáshoz milyen...

Tigris tartáshoz milyen engedélyek kellenek és mennyire nehéz megszerezni ezeket? Ha kölyköt szeretnék venni kb mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Alapítasz egy állatkertet, az az állatkert részt vesz valamilyen tigrisek megőrzésére irányuló nemzetközi programban, és akkor lehet.
2013. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha fel lennél rá készülve, nem itt kérdezgetnél.
2013. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olvasgass kicsit a kérdések között, mivel már rengetegen tettek fel hasonló kérdést.


Na szóval, egyszer egy újságban olvastam, hogy valami kislány kis oroszlánt szeretett volna. Már nem tudom, hogy milyen papírok kellettek, de rémlik valami olyan, hogy állatgondozó, idomár vagy hasonló képesítés mindenképpen kellett. Ja, és ehhez természetesen egyéb engedélyek is, azokra már nem emlékszem.


Egy nagymacska nem játékszer, nem tudnád úgy tartani, mint egy háziállatot, még akkor sem, ha kölyökkorától veled van.

2013. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kell hozzá megfelelő végzettség, engedélyek, szomszédok beleegyezése és rengeteg pénz. Egy kifejlett tigris egyszerre akár 40 kg húst is megeszik, feltudod fogni, hogy az mennyibe kerülne hosszútávon? A megfelelő hely kialakítása szintén rengetegbe kerülne. Ezen felül ne felejtsd el, hogy a tigris nem egy nagyra nőtt házi macska. Hiába vennél egyet kölyökként nem tarthatnád házi állatként, már pár hónap után veszélyes lenne. Ahhoz meg szerintem kicsit sok pénzt és energiát igényel, hogy nézegethesd a kerítésen keresztül.
2013. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Ki veszi komolyan ezt a kérdést?
2013. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Egy kicsit zokni a kérdező.
2013. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
A macskádnak a Tigris nevet adod, innentől sima ügy:)
2013. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sasukeviri válasza:

én is pont ezen gondolkodtam. Kéne nekem 1 tigris:D

Az ismerősöm állatkertben dolgozik és van egy tigrise. nagyon aranyos, ha rá ül valaki az sem zavarja:)Ő 1 millióért vett egy "jó állapotban" lévő kis tigrist.

Hogy mit értek a "jó állapotban" lévő alatt?

- vannak hozzá papírok.

- oltásra került.:) Jó drága:/

lehet "bértartásban" is tartani állatkertekben de szerintem jóval drágább az.

2013. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!