Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Xiii. Kerületben lehet rókát...

Xiii. Kerületben lehet rókát tartani?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő a negatív kommentelok előtt leirom hogy sokat olvastam utána é. Az érdekelne hogy lehet e róká. Tartani 3.emeleten?? Legálisan ugyertve hogy persze rengeteget kell majd vele lejarnom sétálni de a Xiii.kerületi önkormányzat ezt engedélyezi? Mert ha jól tudom csak ezen múlik.

#kerület #háziállat #róka #Xiii.kerületi
2013. nov. 13. 08:21
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Rókázni a 3. emeleten??? :D Na neeeee....


Róka mint háziállat:

"Tehát, ha nincs egy kellő nagyságú kertünk vagy más alkalmas szabad területünk, akkor inkább ne is vágjunk bele."


Aminek a szomszédok nem örülnének:

"A rókák jellegzetes pézsmára, mások szerint inkább a borzbűzhöz hasonlító szaga, olyan dolog, amihez vagy hozzászokunk vagy inkább ne tartsunk rókát. A szag maga igazából a szó szoros értelmében nem nevezhető büdösnek, inkább azt mondanám, hogy erőteljes, átható jellegéből fakadóan sokak szerint kellemetlen."


Közegészségügyi probléma:

"fordítsunk különös figyelmet a rókák ürülékének szakszerű és higénés eltávolítására. Az ember hajlamos elfeledkezni arról, hogy az kedvenc állatainak ürüléke erősen "biohazard" dolog."


Egyszóval 3. emeleten igencsak nem javasolt, valószínűleg ezt az önkormányzat sem fogja engedélyezni.

2013. nov. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Bocs, a link lemaradt:

[link]

2013. nov. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A róka nem háziállat! Ha jó helyet akarsz neki, akkor add be egy vasasparkba, ott meg is tudod látogatni.
2013. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tarthatsz
2013. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 domeszka1234 válasza:
nem tudom,hogy ezt engedélyezi -e az önkormányzat,de szerintem nem,mert az az állatnak is kínzás lenne...képzeld el,hogy egy vadállat vagy,akinek megvannak az ösztönei,és egy panelban lakhatnál a 3. emeleten...
2013. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért lett ez a kérdés kiirva mert lengyleknél láttam csomó helyen panelba tartottak legálisan rókát és tök jól érezte magát :D születése óta ott élt
2013. dec. 16. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy jól érezte magát? a "végtelen" vadonba szerinted nem lenne neki jobb, ahová normál esetben születik? ez van a génjeiben, hogy naponta rengeteget mozog, amit egy panelbe nem tehet meg. az evolúciót nem tudod megváltoztatni. de, ha annyira szereted a rókákat, akkor hidd el, nekik azzal teszed a legjobbat, ha a vadonba hagyod őket. vadasparkokba, állatkertekbe is járhatsz nézni őket.
2013. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!