Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Nyíregyháza környékén milyen...

Nyíregyháza környékén milyen állat van ami csirkére vadászik?

Figyelt kérdés

Nyíregyházától ~40km-re lakunk egy kis faluban.Félórája kb. hallottuk hogy az ólban felriadtak a csirkék.Kimentem megnézni mi az és láttam hogy az egyik csirkét valami kiakarja húzni a kerítés alatt.Hozzávágtam egy követ a kerítéshez , így az állat megijedt és elmenekült a csirkét hátrahagyva.Nem láttam tisztán milyen állat volt, ebben szeretném segítségeteket kérni

Kóbor kutyák nem nagyon vadásznak csirkékre errefelé, erdő messze van szóval róka megint csak valószínűtlen.Menyét lett volna?Vagy más?



2013. nov. 28. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Támadó menyét

[link]

2013. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pekka ***** válasza:

Róka simán lehet, nem számít, hogy az erdő messze van.

Vagy valami menyétféle.

2013. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bamboochatheone ***** válasza:
Pontosan melyik település?
2013. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Remélem nem Pusztadobos :D. Patkány is csinál ilyet. Erre pl hatalmas példányok vannak. :D
2013. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hány lába volt ?
2013. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos mostanában élelemhiány és területhiány miatt egyre több róka költözik be városokba-falvakba, és itt szemetet zabálna, olykor kifosztanak egy-egy baromfiólat. Valamelyik nap a híradóban is volt, hogy városban találtak elpusztult, veszett rókákat. De ettől eltekintve lehetett menyét, nyest vagy ilyesmi... Nekem a galambjaimat rendszerint a patkány is viszi, meg a cochin tyúkokból is rabolt már... :S De lehetett bármi... Remélem tudtam segíteni! ;)
2013. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek

Tegnap reggel raktunk ki élve fogó csapdákat és reggelre egy kis menyétet találtunk benne.Elvittem az erdőbe és kiengedtem.SZerencsére eddig nem ismétlődött meg az eset remélem már nem is fog :D

2013. nov. 30. 11:34
 8/8 gungasam ***** válasza:
Az erdő közelsége vagy messzesége teljesen figyelmen kívül hagyható...Akár a róka , akár a menyét az utak, dűlőutak menti bozótosok fedezetében is messzire portyázhat.
2013. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!