Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Nagyon szeretnék egy capuchin...

Nagyon szeretnék egy capuchin (csuklyás majmot) viszont nem tudom hogy honnan és hogyan szerezzek be egyet . Ha tudnátok segíteni honnan lehet ien kis majmot szerezni az kérem segítene nekem? KÖSZÖNÖM

Figyelt kérdés
És félreértés ne legyen semmi rosszat nem szándékoznék tenni vele ráadásul nagypapámnak állat gondozási és tartási papírja van, szóval a majomnak tényleg Mindent ami jó életéhez szükséges megteremtenénk neki. Csak segitsetek kérlek, hogy honnan lehet kis majmot szerezni legálisan

2013. dec. 2. 21:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Így sajnos kicsit macerás nekem álatot szerezni .


valamien különleges módon nekem úgy tünt hogy ez a kis aranyos majmocska meg felelő társ lenne nekem .

az elhelyezések nem nagyon lenne baj egy 450 négyzetméteres házban meg a táplálásával sem mert minden szükségleteit kielégitö gyümölcsöt növényt meg tudnánk neki teremteni és pénzt sem sajnálnának rá a Szüleim csak honnan szeretem meg a kis majmot legálisan ????????

2013. dec. 3. 18:42
 12/19 anonim ***** válasza:

Nekem patkányom van. Egyáltalán nem undorító, ha jó kezekben van nagyon szelíd és intelligens kis állatka :)

Lehet tanítani trükkökre, hihetetlenül okosak :D

Teljesen legális, viszonylag olcsó, és nagyon muris :D

2013. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Tényleg szerintem is aranyosak a Patkányok unokatesomnak nagy barna egerei vanak elöte neki tompaorúpatkánya volt szoval tudom hogy nagyon cukik .

Nem akarok az olvasók szemében válogatosnak tüni csak valamiért ehez a majmocskához húz nagyon a szivem .

2013. dec. 3. 20:43
 14/19 A kérdező kommentje:
Mivel sajnos egyke vagyok Szüleim meg napi 14 órát dolgoznak igy mindig egyedűl vagyok háziálat előtt egy nagy tesót szeretem volna de az sajnos nem lehet. Így ez a legnagyobb vágyam most hogy legyen egy capuchin majmom mert nem szeretném gyermek korom magányosan le élni KÉRLEK SEGÍTSETEK NEKEM!
2013. dec. 3. 21:59
 15/19 A kérdező kommentje:
Kérleh segitsetek . Köszi
2013. dec. 4. 20:28
 16/19 anonim ***** válasza:
78%

Válassz antiallergén kutyát, például máltai selyemkutya, uszkár, vagy kínai kopasz kutya.

Macskában is ott van a szfinx macska.

2013. dec. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Papagáj? Nekem ugyan még nem volt, de amiket olvastam róla, az alapján nagyon intelligens állat, meg lehet mindenfélére tanítani stb.
2013. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kölyök vagy még, így inkább lebeszélek a majom tartásról. Majom az olyan, mintha a legrosszabb kutyát, macskát és gyereket egybe gyúrták volna. Sose lesz teljesen szelíd meg szobatiszta se. De ez még a kisebbik gond.

A nagyobbik gond, hogy 2 gond adódhat: 1. A majom veled kezd el rivalizálni a kajáért, az ételért, stb. Ennek meg nem lenne szép eredménye, főleg, hogyha akkor történik mikor egyedül vagy otthon. Az ilyen kis majmokban elég nagy erő van. A tipikus kicsi a bors, de erős esete áll fent náluk.

2. Valakit kiválasztana párjának közületek, és mást nem nagyon engedne a közelébe. Ha kell, még harapna is, ha úgy érezné bajba van a ,,szerelme".

Ezek meg olyanoknak is gondot okoznak, akik már jó pár éve tartanak mindenféle állatot.

Inkább keres más állatot és próbálj meg barátokat szerezni.

2013. dec. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Tartsatok uszkárt.

A vedlési módja miatt lehet a szőrallergiásoknak is tartani.

2014. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!