Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Télen lehet vinni a vadászgöré...

Timpike kérdése:

Télen lehet vinni a vadászgörényt sétálni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Naná, hogy lehet! Mit gonndolsz, a vad példányok egész nap az odújukban kuksolnak?
2013. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ nekem most van először görényem és féltem mert olyan kis vékonyka
2013. dec. 12. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Fokozatosan szoktatni kell őket a hideghez. Például hogy ha bent tartod a házban akkor ősszel is már vinni kell ki sétálni, hogy érezze az időjárást, és ez alapján tudjon felkészülni, bundát növeszteni. Ha most kezded kivinni és nincs téli bundája akkor meg fog fázni. De kipróbálhatod, hogy a kabátodba betéve kiviszed egy kicsit. Ha fázik úgyse akar majd kijönni onnan.
2013. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sasukeviri válasza:
Szia:) Igen nekem is van görényem. Nem tudom a tied bent van a házba? :) Amúgy igen, persze az enyém nagyon szereti a havat:):D
2013. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bogi Varkonyi válasza:
Szerintem igen!
2013. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!