Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Miért nem eszik kicsi tücsköke...

Miért nem eszik kicsi tücsköket a madárpókom (chromatopelma cyaneopubescens)?

Figyelt kérdés
1 hete van meg a pók, kb. 2 vedléses még kicsi, és ugyanúgy pici fekete tücskökkel etetem az első két etetésnél megette őket gond nélkül, de azóta nem láttam enni. Nem tudom, hogy miért van, egyáltalán van ok aggodalomra, vagy ez normális?
2014. febr. 18. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
a madarpokok nemszeretik ha tul etetik oket altalaban ok tudjak mikor es mennyit kell enniuk es van hogy elvannak egy egesz hetig kaja nelkul de van hogy akkorsem eszik hogyha gripas
2014. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell agyon tömni nyugodtan kihagyhatsz pár napot, nem lesz baja. Sőt alapból nem is kell minden nap etetni elég 2-3 naponta adsz neki egy kis tücsköt.

Ha már nagyon nem kér enni és elhúzódik, többet pihen és többet iszik akkor pedig vedleni fog.

Ha így van akkor egy kicsit emeld a párát és ne stresszeld a kajával, ha maradt bent akkor pedig vedd ki.

2014. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Siad the undead válasza:
A Chromatopelmák falánk pókok. Ha jók a tartási körülmények,akkor csak eszik,szövöget, aztán még töbet eszik. Ha nem hajlandó enni akkor tuti vedleni fog.
2014. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd megéhezik, és akkor eszik! Az enyém is van, hogy három-négy napig nem zabál, utána már igen!
2018. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!