Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen állatok vannak a...

Katona nóra kérdése:

Milyen állatok vannak a Budapesti állatkertben?

Figyelt kérdés
Most az ilyen ritka, érdekes állatokra gondolok!!! XD

2014. febr. 23. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2014. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Ezt nem hiszem el b*meg, emberek feljönnek az internetre, és ahelyett, hogy megnéznék az állatkert honlapját itt megkérdezik, hogy mi van ott.
2014. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akvyr mert egyszerűbb itt kitenni a kérdést és várni akár fél órát mint kattintani egy párat
2014. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
ne legyetek ilyenek! Ha érdemtelennek tartod a kérdést,tovább haladsz,minek minősíteni!?
2014. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Tőzeg Áfonya!!!
2014. febr. 23. 18:43
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

nincs mit! Ott kérdezel ahol akarsz! És ez a hely pont erre való!

Akinek nem érdekes..hát..


Amúgy nem nagy szám az állatkert. Szerintem! :)

2014. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Tőzegáfonya,

Eltekintve attól, hogy pont akkora jogom van hülye választ adni, mint hülye kérdést feltenni, az utóbbi annyiban rosszabb, hogy más kérdezőktől von el értékes publicitást és erőforrásokat. Ezen felül pedig "ne halat adj az éhezőnek, hanem tanítsd meg halászni". Ha mindenki tudná használni a google-t és a gyakori keresőjét, akkor amellett, hogy produktívabb emberré válnak, még az oldal minősége is javulna, mert nem lenne tele szenny kérdésekkel. Komolyan, annyi lett volna a feladat, hogy beírja 'állatkert' és rákattint a honlapra. Ehelyett idejött, tízszer annyit dolgozott az információért, és egész nap itt görcsöl, várja a választ és szidja az anyámat privátban amiért beszóltam neki. Kabaré.

2014. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Az állatkertünk pedig igenis király, az európai állatkertek közül nekem talán csak a berlini tetszett jobban, vagy a barcelonai akvárium. Az európán kívüliek meg mindig csak a helyi különlegességek miatt lesznek brutálisan jók, szóval az nem ér. Én büszke vagyok a budapesti állatkertre.
2014. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kedves Akvyr!


Neked is jogod van hülye válaszhoz!!és neki is a kérdéshez! Nem biztos hogy a gyors válasz volt a cél..

Lehet a 'beszélgetés'..

Máskor talán ha tovább haladsz értékes perceket szerzel magadnak,és az idődet nem a privát anyázással kell töltened!! Bocsi h közbe szóltam!

2014. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó, ebben igazad van. Csak minden tizedik googlizható kérdésnél kifakadok, és rendet akarok tenni :)

Ha az lett volna a kérdés, hogy "Neked mi a kedvenc állatod a Budapesti állatkertből?" akkor arra azt írtam volna, hogy kazuár, vagy mittudomén. És akkor lehet sztorizni, meg beszélgetni. Ezennel befejeztem :)

2014. febr. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!