Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mondanátok pár helységet ahol...

Mondanátok pár helységet ahol sok a vadállat és könnyen össze lehetne állítani egy táplálék piramist?

Figyelt kérdés
a suliban az a feladat hogy egy nagy kartonra ragasszunk fel ugy allatokat hogy azok taplalekpiramist alkossanak. Tehát az aljára a növényeket, föléje a növényevöket, utánna a húsevøket majd a tetejére a csúcsragadozókat. Mondanátok nekeim par ilyent vagy linkelnétek ? elöre is köszi :)

2014. ápr. 14. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:

És nincs véletlenül számítástechnika órátok, amin megmutatják, hogy hogy kell google-ban keresni?


[link]

2014. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nem táplálékláncra van szükségem. Táplálék piramisra. És ha már itt tartunk akkor nincsen szamitastech oram. :)))
2014. ápr. 14. 15:30
 3/8 anonim ***** válasza:

A táplálékpiramis a tápláléklánc mennyiségi és méretbeli jellegét fejezi ki.

Azért ahogy elnézed a képeket, csak látsz benne piramisokat, nem?

2014. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen de nekem egy bizonyos ökoszisztemara van szuksegem ahol som allat van es ott lehet csinalni taplalek piramist. :)

pl valamilyen esőerdő.

2014. ápr. 14. 17:35
 5/8 A kérdező kommentje:

☆☆☆☆☆

☆☆☆☆☆☆☆☆☆

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

nekem valami ilyesmit kkellene csinalni :)

2014. ápr. 14. 17:37
 6/8 A kérdező kommentje:
mondjuk ezt nem sikerult szepen bemutatni. de ugy kene hogy fent vannak a csucs ragadozok alatta a husevok utana a novenyevok utanna a novenyek
2014. ápr. 14. 17:38
 7/8 A kérdező kommentje:
es fent kevesebben vannak lent pedig tobben mint a piramis
2014. ápr. 14. 17:39
 8/8 A kérdező kommentje:
szoval vegulis egy halyseg kell nekem ahol sok allat van
2014. ápr. 14. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!