Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mivel tudom megszínezni a...

Mivel tudom megszínezni a kifakult őz/szarvas hullatásokat?

Figyelt kérdés
A minap apám egyik kollégája földművelés közben rábukkant egy őz által eldobott agancsra. Az idő vasfoga és az elemek egy picit megviselték és kifakult. Létezik esetleg valami módszer amivel vissza adhatnám eredeti színét?

2014. ápr. 16. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Az agancsok eredeti színe fehér, mint a csonté. A letisztítás során lesznek barnás színűek, ahogy dörzsölik az ágakhoz, rátapad a barka stb.

Mellesleg ha egy fiatal állat agancsáról van szó az mindig világosabb színű.

2014. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! A folyamattal tisztába vagyok de mivel ez az agancs évek óta lehetett a földben, napon stb. és elvesztette a színét. Az érdekelne, hogy ebből az állapotból vissza tudom-e adni az eredeti színét.
2014. ápr. 18. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Csontfehér lehet hidrogén peroxiddal. Barna már nem lesz magától, csak ha befested.
2014. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És mivel tudom befesteni?
2014. ápr. 20. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!