Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi kaparja a plafont?

Bence7900 kérdése:

Mi kaparja a plafont?

Figyelt kérdés
Már hetek óta kaparászik valami a plafonban.Van padlásunk, meg is néztük de nem volt ott semmi.Azt feltételezzük hogy valami befúrta magát a plafonban de em tudjuk mi.Hangot is hallat, szörcsögő és nyafogó hangokat hallunk.Aki találkozott hasonlóval vagy el is kapta az állatot megmondaná mivel van dolgunk?
2014. máj. 29. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Egér
2014. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%
Szia! Nekünk is volt egy ilyen állat a plafonban, az egy macska volt. Ajánlom, hogy keressétek a padláson vagy súlyos esetben bontsátok fel a plafont.
2014. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, de csak madarakat találtunk, a tető alá fészkeltek és fura hangokat adnak meg kaparnak állandóan, főleg estefelé. De lehet más is persze...
2014. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tegyetek ki egércsapdát. Attól, hogy nem találjátok meg, simán ott lehet. Mondjuk ezen a "szörcsögő és nyafogó hangokat hallunk" részen besírtam, be lennék ott szarva, az biztos :DDD nyafogó hangok, anyááám :D
2014. máj. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyből az a kép ugrott be amikor emberek lebontják a tetőt és a cserepek alatt egy halom denevér van. Bár akármilyen állat lehet..



Lehet szellem is :P

2014. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte pontosan ezt csinálta egy tetves menyét, de már nem csinálja.
2014. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
50%
Én. csak mikor feljöttetek elbújtam a kémény mögött.!!!!!!!44444négy!!!!!!!négy!!!!!!4!!!
2014. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!